Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

i tak codziennie w pakiecie informacyjnych płatnych przychodzących smsów :)

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

no to wulkanizacja zaliczona, niby żadnej dziury nie było w oponie, możliwe że ponoć wjechałem na jakąś dziurę, krawężnik czy coś i odbiło oponę od felgi i zeszło powietrze... zobaczymy do rana... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no właśnie dziwne... bo nie kojarzę, może wczoraj wieczorem krawężnik jakiś na Północnej pod Halą Sportową... ale hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry

Mogę to bez dźwięku włączyć, bo jest na czym oko zawiesić;D

Tak na marginesie - gdyby był jakiś angielski tekst, to to już by było hitem w radiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi teraz Pnastwo pomozcie musze zima oddac alusy do regeneracji pomalowania i wszystkiego co da sie z nimi zrobic polecacie jakies konkretne miejsce?

moja piwnica kup olejna i ci jebne jaki chcesz kolor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedną lekko obdartą, bo ostatnio u teściów przodem przerysowałem o krawężnik jedną... :kwasny:

ale pokryje to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedną lekko obdartą, bo ostatnio u teściów przodem przerysowałem o krawężnik jedną... :kwasny:

ale pokryje to :wink:

o otarciach to ja nie mowie bo to jest pikus ale ja przez kraweznik przelecialem w zeszlym roku i tak sie zbieralem do zrobienia tych felg i w tym roku przyszedl czas, mam w piwnicy drugie 17 chce je sprzedac i te zrobic bo tamte maja rozstaw 5x114,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanu zebys sie nie przejechal z tym dipem :) wcale nie kryje dobrze rys tzn kryc kryje ale jak masz spory ubytek taki mocno wyczuwalny pod paluchem to bedzie widac

a przynajmniej u mnie na lustrach i grilu widac fakt ze tylko 2 warstwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/instrukcja-obslugi-dachu-ncs-rozwialo-wszelkie-wat,1,5279870,wiadomosc.html

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

"~Ryszard Ochódzki: - Powiedz mi, po co jest ten stadion? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten stadion? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest stadion na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym stadionem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest stadion społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia. - Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantonik: przecież to cała prawda w naszym kraju :) i patrz już dawno o tym mówili, żartując w filmach... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I między innymi dlatego właśnie jak tylko Nikola skończy szkołę spierdalamy z tego śmiesznego kraiku.

Straciłem już nadzieję na to, że coś się tu zmieni na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...