Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj jest swieto :ON::polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

????

Opublikowano

no jak jechalem do roboty to mowili ze dzisiaj jest swiatowy dzien oleju napedowego :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

tu sie nie ma z czego smiac trzeba zakupic pare litrow po jakiejes okazyjnej cenie, pod ta okazje :decayed:

Opublikowano

Siemano :hi:

Opublikowano
:bry: Kimiasz
Opublikowano
:hi: jakoś z tej okazji po 2zł za litr na stacjach nie widzę :ON: więc :foch: co to za święto :rtfm::bla::baseball:
Opublikowano
:hi: jakoś z tej okazji po 2zł za litr na stacjach nie widzę :ON: więc :foch: co to za święto :rtfm::bla::baseball:

na stacji moze nie ma ale jak dobrze poszukasz to 3.80 sie kupi :wink:

Opublikowano
dobra juz sobie ogarnalem ETKE sam mam prywatna moge siedzielic z wami informacjami :decayed:

To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :]

Opublikowano
:hi: bry:decayed: w ten sloneczny dzionek ale dziś wyległo tych stróżów prawa
Opublikowano
dobra juz sobie ogarnalem ETKE sam mam prywatna moge siedzielic z wami informacjami :decayed:

To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :]

jak dotre do domu to podziele sie ta cenna informacja :decayed:

Opublikowano
dobra juz sobie ogarnalem ETKE sam mam prywatna moge siedzielic z wami informacjami :decayed:

To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :]

jak dotre do domu to podziele sie ta cenna informacja :decayed:

cenną ? czyli kolega płaci 30 zeta za tego newsa :grin:

Opublikowano
dobra juz sobie ogarnalem ETKE sam mam prywatna moge siedzielic z wami informacjami :decayed:

To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :]

jak dotre do domu to podziele sie ta cenna informacja :decayed:

cenną ? czyli kolega płaci 30 zeta za tego newsa :grin:

30 pln jak by przyjezdzal na spoty a tak to 50 pln :grin::polew:

Opublikowano
no jak jechalem do roboty to mowili ze dzisiaj jest swiatowy dzien oleju napedowego :facepalm:

ja słyszałem,że dziś jest święto listonoszów :decayed::grin:

Opublikowano
dobra juz sobie ogarnalem ETKE sam mam prywatna moge siedzielic z wami informacjami :decayed:

To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :]

jak dotre do domu to podziele sie ta cenna informacja :decayed:

cenną ? czyli kolega płaci 30 zeta za tego newsa :grin:

30 pln jak by przyjezdzal na spoty a tak to 50 pln :grin::polew:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

no słyszałem, że cyrki się działy w okolicach :decayed::wink: na szczęście nie latałem dziś po Łodzi :kox:

Opublikowano
dobra juz sobie ogarnalem ETKE sam mam prywatna moge siedzielic z wami informacjami :decayed:

To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :]

jak dotre do domu to podziele sie ta cenna informacja :decayed:

cenną ? czyli kolega płaci 30 zeta za tego newsa :grin:

30 pln jak by przyjezdzal na spoty a tak to 50 pln :grin::polew:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Bende w te niedziele... :(

Opublikowano
  • Autor

zobacz Mario :)

jakos nie wiem maja sprzet za ponad 600 000 zl a puszczaja dla ludzi film k**wa bez konca ucina sie z d*py

bez sensu ujecia nie pokolei ehhh amatorka :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.