Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
masz 4300, była dyskusja na forum i wybraliście 4300..... kuwa ludzie co za pamięć :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

mniej ....... :palacz:............. :grin:

no i widzisz z kim ja musze pracowac :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem wybierzesz co zechcesz ale to zdjęcie raczej nie oddaje barwy tych żarników w rzeczywistości, wg. tabelki kolorystyki barwowej 5500- 6500K to barwa światła dziennego i wszystko co poniżej jest bardziej żółte, więc poniżej 5000K nie ma co zjeżdżać. Ja wybierał bym między 5000-6000K obie będą białe ale 6000K daje niebieską poświatę w soczewce i to fajniej wygląda ;)

Opublikowano
  • Autor

wszystko kwestia gustu :) bierz 4300 ;P

Panton :) heheh nie pale przeciez :P;) ;) ;)

Opublikowano

Choć Xenon ma to do siebie, że czy wybierzesz 4300 czy 6000K to światło i tak będzie bielsze od zwykłej żarówki tylko teraz kwestia czy chcesz żeby twoje światła wpadały w żółty czy w niebieski odcień więc to chyba bardziej kwestia upodobania.

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

Dokładnie Seba ;)

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

wybrałem barwe 5000K :decayed:

:arrow2:CYFROWE XENONY HID H7 4300 5000 6000 8k W-WA SLIM (2724789166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

a te przetwornice wejda do tego plastiku lampy czy to musi byc na wierzchu :co:

Opublikowano

najlepiej je wsadzić w ori miejsca pod lampą, one się tam idealnie mieszczą ale trzeba wyjąć lampę :)

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

ja wypaliłem lutownicą otworki na opaski plastikowe w rantach ramki która tam jest i je tam zamocowałem ;)

Opublikowano
  • Autor

nie pamietam jak u Brody bylo u mnei weszly pod dekielki od lamp :) takze u mnie nic na wierzchu nie ma wszystko zamkniete w lampie :)

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

padlem

Prawdziwy Raper JP 200% - Sadistic.pl

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

aa no i to

Rosomak vs. Audi - Sadistic.pl

Opublikowano

raper jest najlepszy :grin:

Opublikowano

Seba dzisiaj tankowalem jak cos :D

Opublikowano

no to co kupujemy te hidy panie Sebo :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheh spoko Tomku luz ja narazie smigam Snowflakiem :)

Klysiu jak chcesz :)

Opublikowano
heheh spoko Tomku luz ja narazie smigam Snowflakiem :)

Klysiu jak chcesz :)

no to zamowilem :decayed:

Opublikowano

Siema

Mam zestaw nowych hidów 5000K na prodej jak coś :decayed:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

oraz 2szt 6000K używki oddam za grosze leżą i się kurzą i jedną sztukę 8000K jak coś

Opublikowano

no nie, no po prostu k**wa no nie :kwasny:

Opublikowano

no nie, no po prostu k**wa no nie :kwasny:

niegadaj ladne slowa ma :grin:

"Psy srają gdzie popadnie, a ja uważam że to nie ładnie " :polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed: Klysiu zamowile sam czy ja mam zamowic ?? a te od Mustiego ?
Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed: Klysiu zamowile sam czy ja mam zamowic ?? a te od Mustiego ?

od Musliego biore :decayed:

Opublikowano
  • Autor

acha czyli wziales od niego tak ?? no to gitarra :)

Opublikowano

widzę, że się ekipa wzięła za ostre rezanie :kox::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.