Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba ! jest git :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

poczekajcie jak jutro skrece cos w sloncu :D wtedy bedzie ogien :D

trzeba testowac :D i uczyc sie :D kupie jeszcze profeske ten glide track :) Mario to co robilem te szyny :)

:D :D :D i bedziemy mieli juz komplet tylko myslec nad ujeciami i montazem :D i bedzie czad :D

a tymczasem szkole sie i bede skrecal material :D z jedna z najmlodszych bokserek :D

z Karolinka :D

https://www.google.pl/search?hl=en&q=karolina+owczarz&bpcl=37189454&ion=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&biw=1920&bih=912&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=DtCWUNSDCpDjtQaTtoDABA

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

:decayed::decayed::decayed::decayed:

jak wyjdzie na pewno zamieszcze tutaj :)

Opublikowano
poczekajcie jak jutro skrece cos w sloncu :D wtedy bedzie ogien :D

trzeba testowac :D i uczyc sie :D kupie jeszcze profeske ten glide track :) Mario to co robilem te szyny :)

:D :D :D i bedziemy mieli juz komplet tylko myslec nad ujeciami i montazem :D i bedzie czad :D

a tymczasem szkole sie i bede skrecal material :D z jedna z najmlodszych bokserek :D

z Karolinka :D

https://www.google.pl/search?hl=en&q=karolina+owczarz&bpcl=37189454&ion=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&biw=1920&bih=912&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=DtCWUNSDCpDjtQaTtoDABA

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

:decayed::decayed::decayed::decayed:

jak wyjdzie na pewno zamieszcze tutaj :)

:slina: moze mnie kiedys zboksuje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::kox::naughty:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Musti ja mam takie mocowanie u siebie :) masz na to banany ? http://autoczesci-tz.pl/taile/nowe/plastiki/mocowaniekierowcaIpasazerB6_3.JPG

Opublikowano

ja dzisiaj kupiel banany w Tesco 2,59 za kg :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

ale nie jebne se ich na szybe co ?? :D bo nei wiem czy to samo mocowanie jest :D

Opublikowano

on sa standardowe pasuja do wszytskiego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

psu w dupe najpredzej :D

swoja droga 2,40 to tanioszka za banany :)

Opublikowano
psu w dupe najpredzej :D

swoja droga 2,40 to tanioszka za banany :)

zakupic ci bo jutro jade znowu kupic bo zrobilem sobie z nich kuktajl :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheh nie no dam rade do lidla podskocze :)

Opublikowano
heheh nie no dam rade do lidla podskocze :)

to tam znowu sa dobre buleczki dyniowe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a sa sa :D tam jest duzo dobrych rzeczy i tanich :) mam pod nosem :D dwa kroki :D

Opublikowano
a sa sa :D tam jest duzo dobrych rzeczy i tanich :) mam pod nosem :D dwa kroki :D

a ja najblizej mam na Teofilowie albo u ciebie :grin:

Opublikowano

Kurcze aż się głodny zrobiłem, tak gadacie o tych dobrociach:slina:

Opublikowano

ale my tylko wymienilismy banana i bulke :grin: dieta malysza :grin:

Opublikowano

erosito miałes dziś być na spocie :whistling:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

ale my tylko wymienilismy banana i bulke :grin: dieta malysza :grin:

No właśnie :grin:

Opublikowano

nie ma lepszych chyba czarodziejow niz kierowcy Rosyjscy :whistling::decayed:

Opublikowano

Dziś nie zdążyłem, wracałem ze śląska i tylko słyszałem w CB o przystanku i widziałem jak już było po wszystkim, a wy filmiki kręciliście pod casto :)

Może za tydzień się uda ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.