Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yeah, that's f***** friday... piwo/leczenie i muzu muzu:decayed:

Opublikowano

słaba nie pokazała cycków :decayed:

Opublikowano

podleciałem z rana na Przybysza do 'spalonego' klienta ....................... :facepalm::facepalm::facepalm: masakra, nic - po prostu nic tam nie ma :facepalm::thumbdown::kwasny:

Opublikowano

ależ fajnie się pod piątunio nawalić :grin:

Opublikowano
ależ fajnie się pod piątunio nawalić :grin:

jeśli tak mówisz to pewnie coś w tym jest :eusathink::wink::decayed:

Opublikowano

bezrobotni tak maja :banan::banan:

Opublikowano
bezrobotni tak maja :banan::banan:

:kwasny: kur..rwa nie pomogę niestety :kwasny:

Opublikowano

Misio dziekuję ale nie rządam pomocy ;) jak coś się obije o uszy to owszem ale tak.... dziekuję ogólnie :)

Opublikowano
Misio dziekuję ale nie rządam pomocy ;) jak coś się obije o uszy to owszem ale tak.... dziekuję ogólnie :)

:wink: kur..a nie wygrałem w lotto więc nie pomogę - myślę o wszystkich cały czas - jak będzie temat to wy jesteście w pierwszej kolejności :wink:

Opublikowano

a i ja o Tobie nie zapominam;) jeżeli się jutro będę kręcił po łodzi, to wezmę vag'a

Opublikowano

jaki tydzień dobroci :grin:

Opublikowano

luzik..... na takie sprzęty antyradar z kilometra krzyczy więc mogą sobie latać gdzie chcą... :decayed:

a jeszcze ta tuba w grillu :facepalm::polew:

Opublikowano
podleciałem z rana na Przybysza do 'spalonego' klienta ....................... :facepalm::facepalm::facepalm: masakra, nic - po prostu nic tam nie ma :facepalm::thumbdown::kwasny:

Mariusz o tym widoku mowisz

2012_11_09_128.jpg

<br /><br />

teraz jestem ciekaw co z reszta hali jak to bedzie funkcjonowac

Opublikowano

trzeba będzie wozić jakieś zagłuszacze na pasmo, w którym śmiga ichniejszy sprzęt (policyjny) - może to jest wyjście;]

Opublikowano
  • Autor

Trzeba beszie to oparencic Panie Barrku :) i ja biere ;)

Opublikowano

dzisiaj to się możemy tylko napić, bo mnie rodzinka po raz kolejny wk***a;/ Zagadka jest poza tym - konia z rzędem temu, kto wykuma, jak to jest, że golfisko IV po wymianie pompy paliwa chodzi dokładnie 1 dzień i za każdą wymianą pompy jest tak samo, a potem pompa już nie pompuje, tylko pyka, jakby była zatarta...

Opublikowano
podleciałem z rana na Przybysza do 'spalonego' klienta ....................... :facepalm::facepalm::facepalm: masakra, nic - po prostu nic tam nie ma :facepalm::thumbdown::kwasny:

Mariusz o tym widoku mowisz

http://s8.postimage.org/3ut24txdd/2012_11_09_128.jpg

<br /><br />

teraz jestem ciekaw co z reszta hali jak to bedzie funkcjonowac

ja nie ogarniam :facepalm:

---------- Post dopisany 10-11-2012 at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 23:35 ----------

Ty,Seba Jak to jest w poście wyżej fotka jest git a później w cyt. jest mała jak ...ujj :eusathink::eusathink::eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Mario no tak sie kladlem i nie kladlem ale w sumie teraz pyka 50 godzina bez snu :)

wiec mysle ze sie drzemne momencik :) ok ?? :)

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.