Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam karte znizkowa z wanessy i c**jinke kokosowa do malucha :)

i czarny pas w karate zapomniales dodac :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tego co pamiętam najtaniej było w verze

Opublikowano
  • Autor

Hmmm w werze squosh zaeaz sprawdze

Opublikowano
ja tez chce wyczyscic nastawnik czy co to tak kolega Diabolo :wink: czyscil :D kto mi wyczysci ?? :D

Jak znajdziesz to u siebie pod maską, to Ci za friko wyczyszcze;D

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

Ok, kluczyk kupiony - czekam na wysyłkę;) Pilota może też dzisiaj skołuję;)

Opublikowano
  • Autor

hehe wiedzialem ze wyjde na idiote :P

Bartku nie sluchasz mnie co do Ciebie pisze ...

I ja nie bede sluchal Ciebie :)

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

w verze 50 zl squosh

Opublikowano
hehe wiedzialem ze wyjde na idiote :P

Bartku nie sluchasz mnie co do Ciebie pisze ...

I ja nie bede sluchal Ciebie :)

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

w verze 50 zl squosh

Seba nie tylko Ty bo oboje wczoraj gadalismy ze wyczyscimy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheeh :) to co Tomku czyscimy ?? :polew::polew::polew:

Opublikowano
heheeh :) to co Tomku czyscimy ?? :polew::polew::polew:

wiesz moze i troche prawdy w tym jest ze jak bysmy to cos wyczyscili to lepiej by furki smigaly a moze i spalanie by spadlo :polew::polew::polew:

Opublikowano

Hehe, macie za kiepskie silniki i za starą technologię żeby mieć takie cacko do czyszczenia ;D

Opublikowano
  • Autor

no racja Tomku gowno mamy kupujemy inne ?? :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
z tego co pamiętam najtaniej było w verze

drogo, pare dni temu zaplacilem 25 zl /h za pingla

ps.

ale jem właśnie za***iste pierogi z Pierogarni na POW :slina:

Opublikowano
z tego co pamiętam najtaniej było w verze

drogo, pare dni temu zaplacilem 25 zl /h za pingla

ps.

ale jem właśnie za***iste pierogi z Pierogarni na POW :slina:

sie za robote wez bo wpierdzielac pierogi to kazdy jeden by chcial a robic nie ma komu :grin:

Opublikowano
no racja Tomku gowno mamy kupujemy inne ?? :decayed::decayed::decayed:

moze jakas RS :decayed: tylko najpierw znajdzmy jakis dobry i niewielki bank latwy do obrobienia

Opublikowano
  • Autor

ok jestem za :D

No to nie wiem co z tym squoshem robimy :)

Opublikowano

kuzwa kupiłem e-fajka dzisiaj go dostałem a on nie działa :facepalm: no wszytsko kuzwa w tym miesiacu przeciwko mnie :kwasny: i musze isc kupic sobie pake bo sie wkurwilem :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

heh k**wa ja tez caly czas cos mam kurtke dalem do zszycia odbieram a ona porysowana jakby gwozdziem na plecach no :facepalm::facepalm::facepalm:

zalozylem nowe konto mialo byc kolorowo wczoraj chce skorzystac a tu uj nie mozna dzwonie na infolinie Pani grzecznie mowi ze sie nie da wkurwilem sie ide do banku odrazu na co Pani mi mowi

ze sory kolezanka co zakladala Panu konto sie pomylila :facepalm::facepalm::facepalm:

heh

a Ty zamiast wydawac na te j**ane efajki po prostu skoncz palic i juz :) bierz przyklad ze mnie :D nie pale i uj :D

Opublikowano

ale ja lubie palic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja tez lubilem i nadal lubie ale nie pale :grin::grin::grin:

Opublikowano

a ja bede dalej palil :decayed: bo zaprazyl mi elektrystyczny fajek :grin::banan:

Opublikowano
  • Autor

hahah Ty moze instrukcje przewertuj a nie wsadzasz i ciagniesz ze ssaniem na zmiane :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.