Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam sie zajeba**m na ch*j :decayed: za chwile wbijam na fejsa zaproszenie wysylac ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ej a mnie nie bylo no qrczaczek czemu mnie nie uprzedzono, to na egzamin bym nie poszedl :decayed:

Opublikowano

koleżanka taka sobie ale Karola...mmmmmm

Opublikowano
  • Autor

:) dobre sa obie bardzo dobre :)

Tomku jak we wtorek ?? ktora godzina ?? i adres poprosze :):whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

aaa jak z wym squoshem bo sa 3 osoby a do grania 4 potrzeba :) na 2 korty :)

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Mario jedzie kto jeszcze ?? Tomek ??

Opublikowano
:) dobre sa obie bardzo dobre :)

Tomku jak we wtorek ?? ktora godzina ?? i adres poprosze :):whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

aaa jak z wym squoshem bo sa 3 osoby a do grania 4 potrzeba :) na 2 korty :)

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Mario jedzie kto jeszcze ?? Tomek ??

znaczy mnie to w sumie obojetna godzina bo i tak nie wiem czy sciagne ten zderzak po pierwsze samochod jest taki uj***ny ze nawet boje sie go dotykac po drugie nie mam jak go umyc znaczy mam ale temperatura srednia jest do takich czynnosci a co do adresu to spykniemy sie gdzies i razem pojedizmye a jest to na morgowej

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

ja moge jechac tylko nie umiem w to cos za bardzo grac znaczy wiem pilke sie odbija :D od wszystkiego

Opublikowano

a mi sie ta jej kolezneczka bardziej podobala :jerk::naughty: mam wieksze szanse u niej niz wy bo jestem jeden a was cale stado :decayed:

Opublikowano

Klysiu gadales z Ewcia?

Opublikowano
Klysiu gadales z Ewcia?

tak piate prze dziesiate :wink:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Pyta.pl - Jak uderzyc kobiete? - YouTube

Opublikowano

Siemka, robicie jakieś spoty mimo takiej pogody?

Opublikowano

pogoda nigdy nam nie przeszkodzila w spotach

Opublikowano
Siemka, robicie jakieś spoty mimo takiej pogody?

pewnie nawet czasem na rozgrzewke robimy grilla albo ognisko :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Klysiu gadales z Ewcia?

tak piate prze dziesiate :wink:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Pyta.pl - Jak uderzyc kobiete? - YouTube

ja jebie :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

IF U JINGLE MY BELLS O'LL GIVE U A WHITE CHRISTMAS :D

:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

DJ i co klapa od b6 czy b7 byla ?? :D:decayed::decayed::decayed:

dobra czyli we wtorek na squosha leci Tomek Misiek ja i moja :)

widzimy sie okolo 21:40 :) na miejscu :)

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

a wczesniej Tomku jak sie umawiamy i gdzie ?? :)

Opublikowano

Seba - nie chce mi się teraz iść do tej klapy, ale nadal jestem przekonany, że do B7 - okaże się jutro;D

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

no spoko daj cyne :D :D :D a jak jest od b7 to juz sie nigdy z Toba o nic nie zakladam :D

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

tak mi sie przypomnialo jak wylatywalem z portu dzisiaj podjechalem w ta miejscowke co Adam mowil i faktycznie tam jest kurde cieplej i to znacznie bo tylko przejechalem przez to miejsce bez zatrzymywania i temp

na blacie podniosla sie o 3 stopnie :) wiec moze nastepnego spota zrobimy kolo tej myjni :) choc ma to jeden minus malo tam miejsca tzn moze miejsca jest sporo ale pozajmowane wiekszosc bylo

---------- Post dopisany 10-12-2012 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 23:33 ----------

co tam jak tam ?? bo ja wlasnie sobie kawusie zrobilem :P

Opublikowano

No to teraz mnie załamaliście, nie miała kiedy ta bateria paść :D Bym wiedział to bym tramwajem przyjechał :D

hehe no ladniutka :D kolezanka tez jest baardzo ladniutka :)
Opublikowano
marcin.vag miałeś chyba podjechać :question::whistling::wink:

kurcze wiem ale wystapila pewna sila wyzsza ale spoczko za tydzien sie wkupie:)

Opublikowano
  • Autor

nie spac zwiedzac :D trzeba zrobic drzemke :D chwilke chociaz :D kawke strzelilem i mam wytrzeszcz

Opublikowano
  • Autor
:D
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.