Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spoko ale za duze beda mowie Wam :) zobaczymy :) Klysiu wiesz gdzie munincypalna ?? :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
spoko ale za duze beda mowie Wam :) zobaczymy :) Klysiu wiesz gdzie munincypalna ?? :)

pewnie ze wiem :decayed:

Opublikowano

fachowcy pierwsz klasa :grin: powiienes ich najac do zmiany wycieraczek :grin:

Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

fachowcy pierwsz klasa :grin: powiienes ich najac do zmiany wycieraczek :grin:

heheh ale to wina policjantow bo sie uparlizeby sprawdzic czy auto nie jest kradzione :D a c**j strzelil linke :D tak przynajmniej jest opisane w komentach :D

Opublikowano
:black: yo yo mada faka za***ali mi lusterko :grin:
Opublikowano
:black: yo yo mada faka za***ali mi lusterko :grin:

ej jak to? pod domem Ci gwizdneli?

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

o a tak na marginesie mojemu tacie szybe ktos wyjumal

Opublikowano
  • Autor

:facepalm::facepalm::facepalm:

k**wa az boje sie zejsc do swojego :)

Opublikowano
:black: yo yo mada faka za***ali Sebie auto :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:shock3::shock3::shock3::thumbdown:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

ma ktos pomysl czemu focus przy -5 odpala jakby bylo - 100

to focus Adama tego co czasem ze mna wpada na spoty i na swuosha :)

DJ ?? Marcin ?? :)

Opublikowano

ford gowno wort ? :decayed:

Tobie Seba powinno sie spodobac ;)

Opublikowano
  • Autor

jest moc :) wrocilem z tre :P suple zapodane :D

a kawalek taki bistibojsowy :D

Opublikowano

znalazlem plyte z mp3 Public Enemy i mi sie na sentymenta zebralo - bylem mlody, czarny i gralem w kosza :decayed:

Opublikowano
znalazlem plyte z mp3 Public Enemy i mi sie na sentymenta zebralo - bylem mlody, czarny i gralem w kosza :decayed:

grałeś w kosza :shock3: myślałem że tylko jeździłeś na desce :grin:

Opublikowano
  • Autor
znalazlem plyte z mp3 Public Enemy i mi sie na sentymenta zebralo - bylem mlody, czarny i gralem w kosza :decayed:

hahahahahha :D lofciam <3

:D :D :D

a powaga macie pomysla na forda ?? czemu tak moze jarac ??

---------- Post dopisany 18-12-2012 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 23:01 ----------

a co tu dzisiaj tak sucho

Opublikowano

W koncu sie dzis zebralem i wyciagnalem silnik i tiptrona....paleciak dal rade wiec mozecie sie nie martwic:grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe no dobrze bo ja juz sie tam szykowalem zeby leciec do Ciebie :D z Tomkiem i Klysiem :P

Opublikowano
hehe no dobrze bo ja juz sie tam szykowalem zeby leciec do Ciebie :D z Tomkiem i Klysiem :P

qrde a tak bardzo chcialem pomoc :)

---------- Post dopisany at 01:59 ---------- Poprzedni post napisany at 01:29 ----------

dobra ja chyba na dzisiaj koncze mam dosyc

Opublikowano

Nie spać ,pracować:hi::decayed:

Opublikowano
:hi::hi::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.