Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ja po 4 latach studiow nauczylem sie ze krow po deszczu na pole sie nie wyprowadza bo po pierwsze moga sobie polamac kopyta a po drugie niszcza strukture gleby :decayed: tyle zapamietalem pisze j**anego inzyniera i jeszcze nic nam nie pow ani pokazali to co sie przydaje w pracy amen dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz co robic to pojade z toba :grin:

pewnie robota jest od wejscia z tym nie ma problema

Ja też rozmyślam wyjazd za granicę . Gdzie byś jechał i co tam do roboty ? Jak mieszkanie itd ? Może być PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz co robic to pojade z toba :grin:

pewnie robota jest od wejscia z tym nie ma problema

Ja też rozmyślam wyjazd za granicę . Gdzie byś jechał i co tam do roboty ? Jak mieszkanie itd ? Może być PW

Walia roboty na wejsciu masz dwie jedna to pakowanie kurczakow na tacki i foliowanie a druga w cukierni(pomocnik) mieszkanie bylo by na przyjedzie u mojego wujasa a pozniej wynajecie pokoju na dwie osoby 500 funtow miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod rozmowę bo w piotrkowie to umarli ludzie,pracowałem w łodzi 3 lata w zakładzie energetycznym wydziale wysokich napięć na rokicińskiej.Uściślając mą wypowiedź pracowałem w firmie prywatnej która wygrała przetarg dla PGE ale moja robota była taka jak etatowego pracownika PGE,nie miałem z tym styczności wcale nigdy dali mapy i rób tyle.Żeby tą prace wykonywać to polibuda wydział energetyki jak by się chciał u nich zatrudnić.A ja z ulicy i robiłem z bardzo dobrym wynikiem zajmowałem się koordynacją wycinek drzew pod liniami 110kw załatwianiem wszystkich formalności z tym związanych,ochrona środowiska,urząd miasta milion zgód różnych żeby cokolwiek pod linią dotknąć,po za tym znajomość nazw linii,ich przebieg,rozróżnianie która 110 która 220 i szereg innych pierdół.Gdyby przyjmowali na to stanowisko to tak jak mówiłem polibuda energetyka i z 5 lat doświadczenia chory system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwonili z PUP'y, że mają staż dla mnie - patrzę na to, czytam - praktycznie programisty/grafika szukają dla Zajkiewicza - w sumie daleko tam nie mam i się przejadę, za staż płaci unia, nie zajkiewicz, ale qrde - mówię babie w PUP'ie, że potrzebuję pracy, a nie stażu za grosze, że założę własną firmę, jak nie znajdę pracy, etc, a ona mi zgęszcza temat, byle tylko przyklepać jej podpis, że pójdę na ten staż;p Co mnie obchodzi, że ona ma z tego kasę, jak nie rozumie, co się do niej mówi;p Głupi urząd - ja nie chcę pracy, a oni na siłę mi wklejają;p Dadzą coś za trójeczkę na rękę, to się zainteresuję;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starałam się wgłębić w temat ale chwilowo jestem ponad tym, dzięki Bogu mam co robić:decayed:

a tak po za tym to jadę z Wami do BT

cieszycie się???????:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeeJay_Kill - szykuj następny tydzień dla mnie. Troszkę gratów będzie ; ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starałam się wgłębić w temat ale chwilowo jestem ponad tym, dzięki Bogu mam co robić:decayed:

a tak po za tym to jadę z Wami do BT

cieszycie się???????:wink:

zabieraj kozaki :D biore aparat :D zrobiiiimy :D

avatar :P:kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeeJay_Kill - szykuj następny tydzień dla mnie. Troszkę gratów będzie ; ))))

A nawet myślałem dzisiaj o Tobie;p Jak next week, to albo jego koniec, albo jeszcze next - za dużo mi się na łeb zwaliło, tudzież sam sobie nałożyłem, a wniosek jeszcze nienapisany;/ Muszę przypilnować tematu i otwierać ten sklep;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeeJay_Kill - szykuj następny tydzień dla mnie. Troszkę gratów będzie ; ))))

A nawet myślałem dzisiaj o Tobie;p Jak next week, to albo jego koniec, albo jeszcze next - za dużo mi się na łeb zwaliło, tudzież sam sobie nałożyłem, a wniosek jeszcze nienapisany;/ Muszę przypilnować tematu i otwierać ten sklep;]

Za dużo strucli do naprawy masz :grin: Mojego w tym tygodniu bedziesz tykać czy dopiero w przyszłym? Bo nie wiem czy i ile moge jeszcze czekać na odpowiedź od Toma apropos części ,chociaż jak znam życie to pewnie kupi się na miejscu wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsterki - Sadistic.pl

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

DeeJay_Kill - szykuj następny tydzień dla mnie. Troszkę gratów będzie ; ))))

A nawet myślałem dzisiaj o Tobie;p Jak next week, to albo jego koniec, albo jeszcze next - za dużo mi się na łeb zwaliło, tudzież sam sobie nałożyłem, a wniosek jeszcze nienapisany;/ Muszę przypilnować tematu i otwierać ten sklep;]

Za dużo strucli do naprawy masz :grin: Mojego w tym tygodniu bedziesz tykać czy dopiero w przyszłym? Bo nie wiem czy i ile moge jeszcze czekać na odpowiedź od Toma apropos części ,chociaż jak znam życie to pewnie kupi się na miejscu wszystko...

a tak zapytam placisz za parking u DJ ?? bo ja musze 10 za dzien :decayed:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Głębokie gardło - Sadistic.pl

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomik niezły a po wszystkim jeszcze węszył skubaniec :grin: :grin: :grin:

hehehe no dobry j**aniec nie eeee ?? :D :D :D

O płatnym parkingu nic nie wiem :whistling: Ale pewnie się dowiem jak będę odbierał furę i dostanę "fakturę" za całokształt wykonanej usługi :grin:

hahahha faktureeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z paragonem to uja zrobisz :P jak Ci wypisze dlugopisem :D :D :D

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

powiem tak :) ja bym rozsznurowal :P

0530a8447e5fc54cc01e26bae7696bd28456.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z paragonem to uja zrobisz :P jak Ci wypisze dlugopisem :D :D :D

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

powiem tak :) ja bym rozsznurowal :P

http://najseksowniejszedziary.pl/upload/0530a8447e5fc54cc01e26bae7696bd28456.jpg

Ja tam bym od razu poszedł jak dzik w pole kukurydzy :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...