Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no tabcin zapodalem dzisiaj

zobaczymy poki co jest ujnia na maxa :/

tabcin jest dla pederastow musisz cos wziasc co ma power :whistling:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a na mnie tylko tabcin dziala :( zadne gripexy i inne gowna nie daja rady a tabcin zawsze czy to znaczy ze jestem pederasta ?? :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Seba nie jestes sam ,na mnie też tylko tabcin działa ,gripex to moge całe opakowanie zeżrec i zero efektu...

Opublikowano
a na mnie tylko tabcin dziala :( zadne gripexy i inne gowna nie daja rady a tabcin zawsze czy to znaczy ze jestem pederasta ?? :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

niestety tak :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Seba nie jestes sam ,na mnie też tylko tabcin działa ,gripex to moge całe opakowanie zeżrec i zero efektu...

hehehe dzieki nie jestem sam pederasta :D hehehehe co za wyznania przy wtorku :D

Opublikowano

w piz*u jak zmoklem ja pier**le przejechalem cala lodz i gdzie widzialem plugopiaskarke qr** na piotrkowskiej jak deptak sprzatala

Opublikowano
a na mnie tylko tabcin dziala :( zadne gripexy i inne gowna nie daja rady a tabcin zawsze czy to znaczy ze jestem pederasta ?? :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Na mnie tez tylko tabcin dziala! To znak ;)

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

eee to zdrowy jestem :P:D :D :D :*

Opublikowano
:hi: zima pełną gębą :)
Opublikowano

dobra jade do roboty zobaczymy jak sie smiga po lodzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chyba tragedii nie bedzie bo jest na plusie rzgwoska czarna i leci sie elegancko :)

Opublikowano

a ja bede dzisiaj piekł ciasto :grin:

Opublikowano
  • Autor

lo k**wa na wyjazd ciasto ???? to moz eja zrobie salatke korwa i zrobimy sobie piatkowy wieczor po pansku :D

Opublikowano

panowie taki quick question, ktoś się może orientuje ile teraz u Rogala kosztuje wywalenie DPFa i zrobienie programu za jednym zamachem?

Opublikowano

fajnie się jeździ;D

Opublikowano
lo k**wa na wyjazd ciasto ???? to moz eja zrobie salatke korwa i zrobimy sobie piatkowy wieczor po pansku :D

na jaki wyjazd :doh: mam ochote zrobie opierdole cala balche i po ciescie :grin: ale salatke po drodze w piateczek to bym opierdzielił :decayed:

Opublikowano

"czuję głód emocjonalnego związku"... :polew:

Opublikowano
  • Autor
lo k**wa na wyjazd ciasto ???? to moz eja zrobie salatke korwa i zrobimy sobie piatkowy wieczor po pansku :D

na jaki wyjazd :doh: mam ochote zrobie opierdole cala balche i po ciescie :grin: ale salatke po drodze w piateczek to bym opierdzielił :decayed:

hmm moge zrobic salatke z kurczakiem w przyprawie gyros z kapusta pekinska i sosem czosnkowym tylko nie wiem co na to nasze "kierownice" heheheheheheh

Opublikowano
lo k**wa na wyjazd ciasto ???? to moz eja zrobie salatke korwa i zrobimy sobie piatkowy wieczor po pansku :D

na jaki wyjazd :doh: mam ochote zrobie opierdole cala balche i po ciescie :grin: ale salatke po drodze w piateczek to bym opierdzielił :decayed:

hmm moge zrobic salatke z kurczakiem w przyprawie gyros z kapusta pekinska i sosem czosnkowym tylko nie wiem co na to nasze "kierownice" heheheheheheh

bedziesz moim guru :slina: i obiecuje ci ze masz w sobote u mnie sniadanie krolewskie :decayed:+ 0,5 zeby tak na sucho nie zaczynac dnia :grin:

Opublikowano

Jesteście hardcorami? Powiedzcie w bukowinie, że nie pijecie:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.