Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest tylko zonk na fb - wszystkie kombinacje V-Engine, V-Engine.pl, etc - pozajmowane;/

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

klamiesz :D

Opublikowano

weź sam sprawdź;p

Opublikowano
  • Autor

klamales :D

Opublikowano
  • Autor
post-20747-1406905715,1107_thumb.jpg
Opublikowano

Kurcze... Ona fajna jest :)

Opublikowano

...i tańczy dla mnie:grin:

Opublikowano
  • Autor
Kurcze... Ona fajna jest :)

jak dzin :D lampa zostala potarta i prosze bec i jest :D :D :D

no jest fajna nawet bardzo :D

Opublikowano

:hi:

DeeJay_Kill

jest problem nie mają w hurtowniach manszet... :P więc póki nie będę miał części w łapce nie będę Ci truł dupska :wink:

Opublikowano

dopszzz:)

Opublikowano

:hi:Witam

Potrzebuję waszej pomocy. Jak trafić na ulicę demokratyczną ciężarówką. Pytam bo na mapie to tam dużo małych uliczek widać i zakazów :kwasny: Pojadę od Piotrkowa

Z góry dzięki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolego droga niby prosta ale tam teraz jest rozkopane wiec lecisz sobie z piotrkowa rzgowska na skrzyzowaniu przy carrefourze dajesz w lewice i walisz caly czas prosto jak droga prowadzi dziurska i roskopane miniesz bedziesz mial ulice w prawo powinna byc to pierwsza w prawo ale nie pod ukosem tylko pod katem prostym ulica zwawa :) nia walisz do konca i w prawo i to demokratyczna :)

Opublikowano
w nowym numerze magazynu gentelman jest artykul z Karolina Owczarz :)

Wszyscy wiedza kto to ;)

[ATTACH=CONFIG]477[/ATTACH]

:decayed::decayed::decayed::decayed:

taaaakk:evil:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

DJ melduje, że kłysiu cheat'uje;p Dlatego ma więcej postów i jest różowy! Mnie się błękit podoba;] Załatwiłem sprawy w PUPie i formularz o wsparcie finansowe poszedł do dalszej weryfikacji;] Nawet z naszym nadwornym grafikiem wymyślaliśmy nazwę, za co bardzo mu publicznie dziękuję;D

Świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia firmy,

Ślubuję, iż uczynię wszystko, by moja działalność była zgodna, szczęśliwa i trwała:D

Firma będzie się nazywać V-Engine, a strona internetowa (wiadomo) : v-engine.pl

Wszystkie fajne domeny były zajęte, nazwy firm tam samo, bo pierwotnie miało być "Pan Samochodzik":)

Tak, czy siusiak - na razie mam ze 3 tyg spokoju z dokumentami, a potem trzeba działać ostro:) Uciekam teraz do innej roboty:)

Kongraty DJ :banan:

Opublikowano

Seba zobacz Tabaluga nagrał dobry kawałek :decayed:

Tabaluga - Łostowice Gang - YouTube!

Opublikowano
mozna..mozna ale najlepiej chyba te spontany wychodzą.....bo ten wyjeżdża...temu nie pasuje ...itd :decayed:

czyli najblizsza okazja robimy grilla na spontanie :decayed:

ok :]

Opublikowano
Kurcze... Ona fajna jest :)

jak dzin :D lampa zostala potarta i prosze bec i jest :D :D :D

no jest fajna nawet bardzo :D

Zes mnie kurna wywolal ;) takie zdjecia to moglbym miec w wielkim formacie i z autografem :D

Opublikowano
Kurcze... Ona fajna jest :)

jak dzin :D lampa zostala potarta i prosze bec i jest :D :D :D

no jest fajna nawet bardzo :D

Zes mnie kurna wywolal ;) takie zdjecia to moglbym miec w wielkim formacie i z autografem :D

:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
Seba zobacz Tabaluga nagrał dobry kawałek :decayed:

Tabaluga - Łostowice Gang - YouTube!

wspaniały,,,,,i ten look :banan::kox:

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Kurcze... Ona fajna jest :)

jak dzin :D lampa zostala potarta i prosze bec i jest :D :D :D

no jest fajna nawet bardzo :D

Zes mnie kurna wywolal ;) takie zdjecia to moglbym miec w wielkim formacie i z autografem :D

:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

:polew::polew:

Opublikowano

pospal w samochodzie zj***l ludzi z pzu i od razu lepiej czlowiek sie czuje

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.