Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów!

Będziecie w tą niedziele 12.05.2013 r. na zlocie ? mam mały problem ze swoją a4 ;/ telepie mi kierownicą na jałowym biegu i przestaje jak gazu dodam. Chciałbym podpiąć pod VAG'a a nie mam swojego, czy ktoś z was by mógł mi pomóc ?

Pozdrawiam

Damian

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jako ze jestem upowazniony do udzielania odpowiedzi Damianie zapraszamy czesciej na zloty :) regularnie :) anie wtedy jak sie cos z autem dzieje :)

wpadnij pogadamy zobaczymy za vaga gwarancji nie daje :)

na spocie bedziemy takze zapraszamy :)

Opublikowano
Witam kolegów!

Będziecie w tą niedziele 12.05.2013 r. na zlocie ? mam mały problem ze swoją a4 ;/ telepie mi kierownicą na jałowym biegu i przestaje jak gazu dodam. Chciałbym podpiąć pod VAG'a a nie mam swojego, czy ktoś z was by mógł mi pomóc ?

Pozdrawiam

Damian

Z vag-iem to może ja Ci pomogę ale będę dopiero 26 na spocie - najbliższa wolna niedziela:kwasny:. Na cuda z mojej strony to nie licz jeśli chodzi o jakieś wydziwienia z vag-iem.

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano

chce sobie kupić laptopa do domu i co sądzicie o gwarancji od przypadkowych uszkodzeń?? nie jest to może jakiś chwyt marketingowy

Opublikowano
  • Autor

pytanie w jakich warunkach lapka uzywasz :) czy latasz z nim gdzies czy jest narazony na jakies upadki bo jak tylko na biurku w domu

to chyba sie nie oplaca doplacac ;) no chyba ze jesz a w sumie pijesz cole przy lapku np :) i czesto rozlewasz wylewasz

albo hyh ekstremalnie moze nurkujesz z lapkiem to moze sie przydac :P;)

Opublikowano

nie no bez jaj:grin: rezygnuje ze stacjonarnego kompa na rzecz lapka. Gwarancje to na 1oo% będę przedłużał na dłuższy okres ale zastanawiam się nad tymi przypadkowymi uszkodzeniami. Żeby nie było takiej sytuacji ze po wykupieniu gwarancji na uszkodzenia laptop spada z biurka i np. siadła matryca a później gwarancji nie chcieli by uznać bo słabo jebnął o podłoge. A komp głównie będzie używany w domu, sporadycznie będę gdzieś go zabierał.

Opublikowano
  • Autor

jak nie bedziesz mial sladow ze upadl to Ci matryce wymienia :)

sony vaio mam co prawda nie upadl ale tak mnie przestrzegali ze sony to nie da rady bo cos tam

cala operacja door to door 3 dni i matrycna nowka koszt 0 zl oczywiscie na gwaracnji miesiac przed koncem :)

ja bym chyba wolal przed koncem gwarancji sprzedac lapka taniej i miec na nowego niz placic teraz

za dodatkowy rok czy dwa :)

Opublikowano

jak składałem stacjonarnego jakieś 3 lata temu to z własnej głupoty wydałem prawie 6k na sama puszkę z myślą o graniu a w sumie komp służy do przeglądania stron internetowych. Wiec myślę przeznaczyć max 3k na lapka i żeby był na dłuższy okres czasu.

Opublikowano
  • Autor
:) no i spoko byle z rodzialka fhd :)
Opublikowano

a możesz coś polecić ciekawego??. Jak narazie mój wymóg to obudowa amelinowa:decayed:

Opublikowano

przepraszm ze sie wtracam jak dorosli i grafik-waginosceptyk rozmawiaja ale chcialem napisac ze jak moje auto sie posklada to wpadne z vagiem

Opublikowano
  • Autor

no to elegancko :D a co klimatronik juz wyrezany ?? :D

Opublikowano

nie wiem :( DJ mial wazniejsze sprawy na glowie ostatnimi czasy wiec nie trulem mu :) wiem tylko ze nowe zegary sa piekne tak ze az strach ;)

Opublikowano
  • Autor

mmmmm no to zacnie :D :D :D

Opublikowano
mmmmm no to zacnie :D :D :D

zacnie zacnie. tylko ich jeszcze kurna nie widzialem :D

Opublikowano
  • Autor

hyh kurde moze sie kiedys doczekam ze i u siebie cos wyrezam

chociaz i tak sie bede jaral jak polece z glinka woskiem i paroma innymi rzeczami :)

ale mocy brakuje :( tylko ze musialbym ogarnac kilka innych spraw pod maska :(

no i maske :( kuzwa bieda ;(

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Dlaczego w toaletach KFC nie ma papieru toaletowego?

Bo wszystko jest tak dobre że palce lizać.

Opublikowano

to ja ci pomoge ogarniać :decayed:

Opublikowano
cokolwiek :P

pod maską....:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.