Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hehe... na dobra sprawe zameldowanie poki co mam tez jeszcze w PL:decayed:

no to jaki ten gratis w koncu? kabel hdmi? ziemniaki? czy talon na cukier?:decayed:

---------- Post dopisany 06-06-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 23:57 ----------

a skoro juz mam banke to czy ktos reflektuje na wyjazd do chorwacji w okolicach polowy lipca? oczywiscie swoim autem, nie zabieram darmozjadow:decayed: dodam, ze bede mial na karku kobiete z dzieckiem, wiec popijawy jak cos to po 20.00:decayed: docelowo 1 tydzien... gdzie? nie wiem, ile ropy w baku, w tym wjazd do bosni na chwile zobaczyc rozpierdol po wojnie... poki co jedziem w 2 avanty ze szwagrem:decayed: planujemy zrobic baze gdzies w okolicach zadaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: i Klysiu sie nie przypucowac co sobie sprawil no poszczul poszczul i uj :)

ja w tym roku bez wakacji tak mysle :)

---------- Post dopisany at 06:35 ---------- Poprzedni post napisany at 06:35 ----------

siemka Marcinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam miałem wieczór z fordem wczoraj...miałem wyjmować tłok, a się wk***łem i wyjąłem cały blok silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj, zamówiłem parę części. Słyszałem że lubisz rezać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj, zamówiłem parę części. Słyszałem że lubisz rezać ;]

Coz poza uchwytem na napoje w podlokietniku, grzana przednia szyba i webasto? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dj, zamówiłem parę części. Słyszałem że lubisz rezać ;]

Coz poza uchwytem na napoje w podlokietniku, grzana przednia szyba i webasto? :P

Parę rzeczy do domknięcia AUX'a i guziczek otwierania klapy bagażnika oraz oczywiście (specjalnie dla dj) plastiki na silnik ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ten silnik będzie "pod dachem";p Jakbyś się czuł, gdybym Cię na odpust puścił w samych majtkach? Silniczek też lubi być zakryty:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba pogadaj z Karolina bo ja chcialbym w ryj dostac na otrzezwienie :D dzis przez roztargnienie zrobilbym taka bube ze nigdy bym tego nie odkrecil :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba da się załatwić:D Godna rywalka, bo przynajmniej można się ponapier***ać, a nie, że przyjdziesz do domu, zupa za słona, przylutujesz raz, a tu już przeciwnik kapituluje;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba pogadaj z Karolina bo ja chcialbym w ryj dostac na otrzezwienie :D dzis przez roztargnienie zrobilbym taka bube ze nigdy bym tego nie odkrecil :/

hehehe no to sie pilnuj :D a nie szczelasz buby :) ze sparingiem bedzie ciezko Karola teraz w warszawie stacjonuje w polsacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no to sie pilnuj :D a nie szczelasz buby :) ze sparingiem bedzie ciezko Karola teraz w warszawie stacjonuje w polsacie :)

ehhh... biednemu to zawsze wiatr w oczy i ch&j w dupe ;) no nic, trzeba sie bedzie gdzies sluzbowo wybrac i zamknac w jakiejs serwerowni az organizm sam sie pozbedzie tych glupich pomyslow :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

masturbancja to normalna sprawa :D:jerk::jerk::jerk: ten kto tego nie robi jest chory :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...