Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe... na dobra sprawe zameldowanie poki co mam tez jeszcze w PL:decayed:

no to jaki ten gratis w koncu? kabel hdmi? ziemniaki? czy talon na cukier?:decayed:

---------- Post dopisany 06-06-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 23:57 ----------

a skoro juz mam banke to czy ktos reflektuje na wyjazd do chorwacji w okolicach polowy lipca? oczywiscie swoim autem, nie zabieram darmozjadow:decayed: dodam, ze bede mial na karku kobiete z dzieckiem, wiec popijawy jak cos to po 20.00:decayed: docelowo 1 tydzien... gdzie? nie wiem, ile ropy w baku, w tym wjazd do bosni na chwile zobaczyc rozpierdol po wojnie... poki co jedziem w 2 avanty ze szwagrem:decayed: planujemy zrobic baze gdzies w okolicach zadaru...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:decayed: i Klysiu sie nie przypucowac co sobie sprawil no poszczul poszczul i uj :)

ja w tym roku bez wakacji tak mysle :)

---------- Post dopisany at 06:35 ---------- Poprzedni post napisany at 06:35 ----------

siemka Marcinie ;)

Opublikowano
:hi: w ten piękny dzień
Opublikowano

:bry:

prawie do roboty zaspałem :decayed:

Opublikowano
siemka Marcinie ;)

Siemka siemka :)

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

Seba... ja tak nie moge... na robocie nie moge sie skupic if ju noł łat aj min ;)

Opublikowano

A ja tam miałem wieczór z fordem wczoraj...miałem wyjmować tłok, a się wk***łem i wyjąłem cały blok silnika...

Opublikowano

Dj, zamówiłem parę części. Słyszałem że lubisz rezać ;]

Opublikowano
Dj, zamówiłem parę części. Słyszałem że lubisz rezać ;]

Coz poza uchwytem na napoje w podlokietniku, grzana przednia szyba i webasto? :P

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew:

2 dziwki zeby juz nie byly tylko zapachem :D

Opublikowano
Dj, zamówiłem parę części. Słyszałem że lubisz rezać ;]

Coz poza uchwytem na napoje w podlokietniku, grzana przednia szyba i webasto? :P

Parę rzeczy do domknięcia AUX'a i guziczek otwierania klapy bagażnika oraz oczywiście (specjalnie dla dj) plastiki na silnik ;]

Opublikowano

Wreszcie ten silnik będzie "pod dachem";p Jakbyś się czuł, gdybym Cię na odpust puścił w samych majtkach? Silniczek też lubi być zakryty:decayed:

Opublikowano

Seba pogadaj z Karolina bo ja chcialbym w ryj dostac na otrzezwienie :D dzis przez roztargnienie zrobilbym taka bube ze nigdy bym tego nie odkrecil :/

Opublikowano

Chyba da się załatwić:D Godna rywalka, bo przynajmniej można się ponapier***ać, a nie, że przyjdziesz do domu, zupa za słona, przylutujesz raz, a tu już przeciwnik kapituluje;p

Opublikowano
  • Autor
Seba pogadaj z Karolina bo ja chcialbym w ryj dostac na otrzezwienie :D dzis przez roztargnienie zrobilbym taka bube ze nigdy bym tego nie odkrecil :/

hehehe no to sie pilnuj :D a nie szczelasz buby :) ze sparingiem bedzie ciezko Karola teraz w warszawie stacjonuje w polsacie :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
hehehe no to sie pilnuj :D a nie szczelasz buby :) ze sparingiem bedzie ciezko Karola teraz w warszawie stacjonuje w polsacie :)

ehhh... biednemu to zawsze wiatr w oczy i ch&j w dupe ;) no nic, trzeba sie bedzie gdzies sluzbowo wybrac i zamknac w jakiejs serwerowni az organizm sam sie pozbedzie tych glupich pomyslow :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

masturbancja to normalna sprawa :D:jerk::jerk::jerk: ten kto tego nie robi jest chory :decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.