Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dawno qr** j**ana mac nic nie bylo !!!

za***ac qr** jak mozna przerysowac komus tak auto i sp***dolic

http://s11.postimg.org/6l761p7nz/2013_07_05_345.jpg

:shock3: :shock3: :shock3: :shock3: :shock3: :shock3: oooo ja cież pier...le ale bym się wkurwił :exclamation::exclamation::exclamation:

Tomek nie ma opcji aby znaleźć sprawcę i pobłogosławić kijem , rurką , nogę k**wa obojętnie czym :question:

---------- Post dopisany at 06:45 ---------- Poprzedni post napisany at 06:36 ----------

elon.jpg

będzie dziś gorąco :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam. Tomasz współczuję jak cholera, monitoringu tam nie ma? To byłby teraz mój cel życiowy żeby dopaść gościa.

Opublikowano

:hi:o japiernicze... a ja sie wkurwilem jak ktos mi na lotnisku na listwie drzwi zostawil swoj niebieski lakier... tu bym sie zaplakal chyba:kwasny: co za sk***ysynstwo...

Opublikowano
  • Autor

o ja pier**le :/ zajebalbym na miejscu k**wa pedala

choc znajac zycie byla to laska :/

gdzies Ty zaparkowal ?? nie ma kamer czy cos ?? tak by jeszcze mandat policja wpierdolila baranowi

#damn :/

---------- Post dopisany at 07:38 ---------- Poprzedni post napisany at 07:37 ----------

fajny kawalek :)

przydlugi ale fajny :)

Best Dubstep Ever [The New Generation] - YouTube

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

No Tomasz, pięknie Cię ktoś zarysował:/ tylko lagą napier#@$% za coś takiego.

Opublikowano
  • Autor

najebany ktos musial jechac bo Tomek mowil ze nie tylko jego auto ucierpialo

Opublikowano

:facepalm:bezs kitu Tomek to Twoje auto jakieś pechowe jest

Opublikowano

Moze jakies egzorcyzmy trzeba odprawic?

Opublikowano
  • Autor

napletem po szybie tylko obowiazek kozim napletem

Opublikowano
dawno qr** j**ana mac nic nie bylo !!!

za***ac qr** jak mozna przerysowac komus tak auto i sp***dolic

http://s11.postimg.org/6l761p7nz/2013_07_05_345.jpg

hmm a lusterko nie ruszone??

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

L4fJQ.gif

na czym się tu skupić... chyba na grze kiepsko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahah nie da sie probowalem kilka razy i w momencie kiedy krazek dolatuje to kurde znika i nie wiem gdzie jest

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

0_0_0_1825750581_middle.jpg jeblem

Opublikowano

I to jest wlasnie elegancja! Jako ze wszystkie lipcowe weekendy spedzam na weselach gdzie trzeba byc eleganckim to tak wlasnie bede sie nosil! :D

Opublikowano
Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących nagości i treści pornograficznych.

Przepraszamy za usterki.

:kwasny:

Opublikowano

u mnie działa :) zarówno pod siecią corpo jak i openem :) na komróce też odpaliłęm :P

Opublikowano

nie wiem kurde, moze tu blokuja... juz kilka razy nie moglem zobaczyc teledyskow w NO bo *film jest niedostepny na terenie tego kraju* :kwasny:

Swąd spalonych ciał. Dlatego towary z Chin są tanie - Sfora :shock3:

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

ale na vimeo mi sie wyswietla:decayed::decayed:

Opublikowano

Siema;) Wreszcie DJ zrobił coś dla siebie i zamontował multifunkcję;D Wsio pięknie działa, razem z łopatkami;D Navi będzie w poniedziałek, to będziem rezać dalej:)

Opublikowano
  • Autor

uuuaaa gratki :D

Opublikowano

U Ciebie mogę wyrezać olej:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.