Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze nie ma ciśnienia? no to słabo....wrócił już blok z pasowania? pewnie tak, w końcu ciśnienia nie ma już 2 tygodnie. Daj znać Marcin jak coś będzie wreszcie wiadomo.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dol pomierzony i wszystko jest spasowane jak byc powinno. byla owalizacja panewek walka posredniego ale zostaly wymienione. natrysk na denka sprawdzony, pompa oleju nowa, wszystko czyste. w zwiazku z tym ze z dolu zostalo wyeliminowane wszystko to pozostaje glowica. i tu jest problem bo glowica byla robiona w calosci w czerwcu zeszlego roku... :/

Opublikowano
dol pomierzony i wszystko jest spasowane jak byc powinno. byla owalizacja panewek walka posredniego ale zostaly wymienione. natrysk na denka sprawdzony, pompa oleju nowa, wszystko czyste. w zwiazku z tym ze z dolu zostalo wyeliminowane wszystko to pozostaje glowica. i tu jest problem bo glowica byla robiona w calosci w czerwcu zeszlego roku... :/

znam dobre okreslenie na tego typu problem :decayed:

paździerz bądz też ulep :decayed:

Opublikowano

znam dobre okreslenie na tego typu problem :decayed:

paździerz bądz też ulep :decayed:

ja uzywam okreslenia parch :decayed: wydaje mi sie ze rowniez pasuje... ;)

Opublikowano

Pany potrzebuję podsufitkę do avanta 96r bez szyberdachu, jakieś pomysły skąd wytrzasnąć tak deficytowy towar? musi być z Łodźkiego, po nie chcą tego wysyłać patałachy ze szrotów.

Opublikowano

bo jak to wyślą, to na 99% przyjdzie przełamana, dlatego po podsufitki się jeździ w Polskę;p Aha - pamiętam o Tobie, tylko sam wiesz, jak jest z tym, czego akurat nie mam - czasem;/

Opublikowano

pany moge zalatwic aku z wyprzedazy z roku 2012 2011. Nowe aku niektore doladowane byly. Przykladowo ja jutro biore bosch s4 74ah za 161zl brutto gdzie taki aku ponad 300zl kosztuje :)

Opublikowano

zarzuć ceną takiego np 55ah ;) rozumiem ze wszystkie sa boscha? Podsufitke zrobilem sam koszt takiej imprezy to 81zl i 2h roboty - efekt bardziej niz wystarczajacy. DJ - zrobilem sobie sam tego fisa i dziala. Szkoda ze sie nie odezwales bo mialem robic ten rozrzad w 1.4 i musialem odmowic.

Opublikowano

bralem boscha dla kumpla s3 55ah za ok 125zl

Opublikowano

to ja chętnie zakupię, pod warunkiem, że oczywiście sprawne. jest jakas gwarancja na to paragon? co ze starym aku?

Opublikowano

za 4paka zalatwiam aku :D gwarancji nie daja bo to jest wyprzedaz wycofanie ze sprzedazy ze wzgledu na wiek taki wymog :) Ale kierownik zapewnia mnie ze 3-4 lata spokojnie sie pojezdzi :) A z paragonem nie bedzie problemu:) 54ah moge ci zalatwic za bodajze 117zl bo niedawno pytalem :) Z tym ze to w poniedzialek trzeba zalatwic bo nie wiem czy beda bo schodza jak swieze buleczki. Ja swoj S4 74 zalozylem i jest git. Aku przed sprzedaza sa sprawdzane :)

Opublikowano

Dobra Rafał, to daj znaka na pw jak się umwaiamy, 4paka i kase naszykuje na poniedzialek :)

Opublikowano

ok to dawaj znac i ew w poniedzialek zarezerwuje 1szt dla ciebie

Opublikowano
:decayed::decayed:hejka zboczuchy :) znaczy sie klysiu bo drugi w londonie
Opublikowano
:siema: sliczna
Opublikowano

nudy co? :decayed: spot dzis jakiś jest?

Opublikowano

pewnie jakis spot jest ja siedze u rodzicow na wsi i probuje wyczytac co sie dzieje bo zapalila mi sie kontrolka od ladowania aku :kwasny: obsatwiam cos z alternatorem :facepalm: a u ciebie jak tam co tam :decayed:

Opublikowano

no ja mam tapiecerke do prania ale mi sie nie chce :decayed: bo nie mam gdzie zostawić do wyschniecia.....i się obijam po chacie

Opublikowano
no ja mam tapiecerke do prania ale mi sie nie chce :decayed: bo nie mam gdzie zostawić do wyschniecia.....i się obijam po chacie

a to jakiego w koncu bolida zakupilas :naughty:

Opublikowano
no ja mam tapiecerke do prania ale mi sie nie chce :decayed: bo nie mam gdzie zostawić do wyschniecia.....i się obijam po chacie

a to jakiego w koncu bolida zakupilas :naughty:

ja nie zakupiłam, father zakupił a ja ujeżdżam no i nie jest to Audiola, Honda Civic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.