Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dokładnie projekt chłopaków z compsportu.https://sphotos-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/s720x720/397269_505617102799144_2006451631_n.jpg

pochwale się nawet że miałem też swój wkład w złożenie tego auta ;)

Z ciekawosci zapytam jaki to byl wklad? Bo projekt jest zacny :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

robiłem polerke lamp do niego, niby nic ale jednak :)

Opublikowano

kurde @marcin, ja mam audi a4 w avancie do sprzedania a Ty lupo kupiłeś:P

byłem dziś na hamowni 154 i 216 :) więc swap się udał :D

edit: mam żonę o_o

Opublikowano
kurde @marcin, ja mam audi a4 w avancie do sprzedania a Ty lupo kupiłeś:P

jezeli avant to tylko rs4 b5 lub a4 b6

byłem dziś na hamowni 154 i 216 :) więc swap się udał :D

pieknie! calkiem zdrowy wynik :) gdzie hamowany?

edit: mam żonę o_o

gratulacje! a taki fajny kolega byles... znaczy sie ze teraz juz nigdy na spota nie podjedziesz? :decayed:

Opublikowano

mój avant stał kiedyś koło rs4 więc jak coś to daj znać. Byłem w firmie ZTR na Puszkina. Podjadę w niedzielę, jak uda mi się nie wyzerować licznika w sobotę hehe.

Opublikowano

a ja nie mam ałdi to nie podjade :(

Opublikowano
a ja nie mam ałdi to nie podjade :(

:shock3: :shock3: :shock3: Marcin no co ty :shock3: :shock3: :shock3:

Opublikowano
a ja nie mam ałdi to nie podjade :(

ale masz pochodne :grin:

Opublikowano

możesz stanąć 50m obok i udawać że podjechałeś autobusem :D a tam, przyjmiemy Cię jak swojego :P

Opublikowano

a ja dzisiaj audiczka posmigalem i stwierdzam jedno w niej w ogole nie czuc predkosci ja pitole chwila i 130 a dacia to musi sie nameczyc a nameczyc zeby do takiej predkosci dobic :D

Opublikowano
  • Autor

Marcinie <3 oczywiscie po Ciebie przyjade jesli zajdzie taka potrzeba ;)

wiem gdzie stoi niebiesciutkie przekurwazajedwabiste nowe rs6 !

jakas ustawka ?? :D

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

na blachach EL zeby nie bylo w avancie

Mario kolor taki jak ta rs6 z Summer Cars Party z Kato zeszlego roku :)

Opublikowano
Marcinie <3 oczywiscie po Ciebie przyjade jesli zajdzie taka potrzeba ;)

wiem gdzie stoi niebiesciutkie przekurwazajedwabiste nowe rs6 !

jakas ustawka ?? :D

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

na blachach EL zeby nie bylo w avancie

Mario kolor taki jak ta rs6 z Summer Cars Party z Kato zeszlego roku :)

widzialem ja na tragutta 10

Opublikowano

ja widzialem to rs6 na piotrkowskiej w okolicy skrzyzowania z radwanska

Opublikowano

czyli, że jakiś Łodziok sobie zakupił :decayed::question:

Opublikowano
  • Autor

nom :) dlatego nie parkuje jej na osiedlu musze ja dalej trzymac :P

Opublikowano
:decayed: ale z Ciebie szczwana gapa :grin:
Opublikowano
  • Autor
:decayed::banan::decayed:
Opublikowano

witaj nowy dniu:decayed:

Opublikowano
czyli, że jakiś Łodziok sobie zakupił :decayed::question:

Łodziak moze tak ale na bank nie Polaczek jego kolor skory wlasciela wskazuje na ze nie jest on typowym Polakiem :grin:

czesto stoi pod hotelem grand :wink:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

a ja sie przeprowadzam :decayed:

Opublikowano

po Łodzi też jeździ ładna niebieska RS4 w budzie B7 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.