Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Wszystkim :wink: Zdecydowałem się na wymianę oleju w silniku , po kilku poradach zdecydowałem się na MOTUL ( tak bardzo chwalony tutaj ).

Wczesniej miałem zalany VALVOLINE 5W40 , a teraz zaleje silniczek Motulem specific vw 507.00 (5w30).

Mam nadziej że dobrze zrobiłem i nie walłem jakiegoś babola z tym olejem .

SILNICZEK to 1.9 tdi bez dpf z 2007 r (BRB)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

elosz panowie sory że się tu wtrącę ale mam pytanko czy ktoś zakładał podwójny wydech do a4b6 1.9 tdi jak tak to jaki

Opublikowano
elosz panowie sory że się tu wtrącę ale mam pytanko czy ktoś zakładał podwójny wydech do a4b6 1.9 tdi jak tak to jaki

na Divisionie B6 zapytaj lepiej :decayed:

Opublikowano
Siema Wszystkim :wink: Zdecydowałem się na wymianę oleju w silniku , po kilku poradach zdecydowałem się na MOTUL ( tak bardzo chwalony tutaj ).

Wczesniej miałem zalany VALVOLINE 5W40 , a teraz zaleje silniczek Motulem specific vw 507.00 (5w30).

Mam nadziej że dobrze zrobiłem i nie walłem jakiegoś babola z tym olejem .

SILNICZEK to 1.9 tdi bez dpf z 2007 r (BRB)

spokojnie lej ten olej i o nic sie nie boj :) zrobilem na nim okkolo 60 tys i nic sie nie dzieje i co wazne nawet nie mam dolewek a na castrolu mialem

Opublikowano
elosz panowie sory że się tu wtrącę ale mam pytanko czy ktoś zakładał podwójny wydech do a4b6 1.9 tdi jak tak to jaki

Ja zakładałem. Co jaki? Jaki kupisz taki bedzie, wszystko da się założyć

Opublikowano

zabezpieczenia sieci agencji administracji Czarnobyla sa zabawne :decayed:

Opublikowano
elosz panowie sory że się tu wtrącę ale mam pytanko czy ktoś zakładał podwójny wydech do a4b6 1.9 tdi jak tak to jaki

Ja zakładałem. Co jaki? Jaki kupisz taki bedzie, wszystko da się założyć

Miałem od 1.8T. Co poczeba?

Opublikowano

Ściema;)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

spokojnie lej ten olej i o nic sie nie boj :) zrobilem na nim okkolo 60 tys i nic sie nie dzieje i co wazne nawet nie mam dolewek a na castrolu mialem

też śmigam na Motulu, daje radę, tylko kup oryginał :wink:

Opublikowano
  • Autor
20131007212905uid.jpeg
Opublikowano

:facepalm: wyrezales osbie troszke ujowo delfinka :decayed:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

mam nute na pocieszenie

Henry Krinkle - Stay - YouTube

:dancing:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

pomyiłem sie jednak to DJ wyrezal A6 na sprzedaz :polew:

Opublikowano

zaraz zaraz DJ przecież dziobał w kartongipsie ostatnio, nic nie mówił, że wyrezał dodatkowo taki projekt przy okazji :grin::grin:

Opublikowano

a myślisz, że z czego mam spojler?:grin:

Opublikowano

popraw link;]

Opublikowano
popraw link;]

Link byl dobry tylko po koledze tak jezdzili ze usunal konto :grin:

Opublikowano

Dj, 0:32 test na spostrzegawczość :grin::grin:

Opublikowano

ni cholery nic ciekawego nie widzę w powyższym filmie w tym czasie, chociaż pani w renault całkiem spoko;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.