Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Madzia do dziś nie był mi jeszcze potrzebny :grin: :grin: :grin:

Ale jutro podlecę - obiecuję :wink:

tak się odgrażałem i w końcu nie podjechałem :facepalm: :facepalm: :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

Siemka złotko :buziak::wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Madzia do dziś nie był mi jeszcze potrzebny :grin: :grin: :grin:

Ale jutro podlecę - obiecuję :wink:

tak się odgrażałem i w końcu nie podjechałem :facepalm: :facepalm: :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

Siemka złotko :buziak::wink:

No w koncu buźka na nowy rok?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:grin: Misiek spoko jest wielu chętnych, buziaczki Aniu :*
Opublikowano

No buzka jak cos ja tez chce ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak misiek nie odbierze to odloze dla ciebie hyhyhy

---------- Post dopisany 05-01-2014 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2014 at 11:14 ----------

:hi:co tu się wyprawia że taka cisza ? :) Net Wam odcięli ?:grin:

Opublikowano

Ja tez nie poznaje tego wątku? ??

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Ja tez nie poznaje tego wątku? ??

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Po mału umiera :facepalm:, ja też tak czekam że ktoś w końcu napisze, dawać robimy spota i lecimy z koksem tak jak to było chociaż by rok temu.Na spocie było po 10,15 fur a teraz 3 w porywach do pięciu :kwasny:. Więc człowiek odpuszcza,nie opyla mi się kręcić 25km i jedną stronę by zobaczyć pusty parking.Pozdrawiam

Opublikowano

lepiej się spotkać na trasie we Wszystkich Świętych :decayed:

Opublikowano

ja dzisiaj byłem po raz pierwszy na spocie od puki jestem na forum i niestety trafiłem chyba w złą niedzielę postałem sam 20 minut nikogo nie było to się zmyłem

Opublikowano

Dzień dobry wieczór :) wszystkim znanym mi i nie znanym:) Wszystkiego Najlepszego w Nowy Roku 2014-Super roku :))))) całej Bandzie Łódź:) specjalne życzenia i ukłony dla miasta Zgierz oraz dla Złotej zaglądającej do tego forum:)))))))))Amsti

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

ja dzisiaj byłem po raz pierwszy na spocie od puki jestem na forum i niestety trafiłe m chyba w złą niedzielę postałem sam 20 minut nikogo nie było to się zmyłem

Nie martw się :)będzie jeszcze okazja-byłem raz i był gril alkohol impra i wszystko co najlepsze:) cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość:)

Opublikowano

nie martwię się bo wiem że za tydzień może być inaczej a teraz zresztą długi weekend to każdy baluje

Opublikowano

oj tak a u Was w Łodzi potraficie imprezę rozkręcić:) znam z autopsji:)))))))

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Dzień dobry wieczór :) wszystkim znanym mi i nie znanym:) Wszystkiego Najlepszego w Nowy Roku 2014-Super roku :))))) całej Bandzie Łódź:) specjalne życzenia i ukłony dla miasta Zgierz oraz dla Złotej zaglądającej do tego forum:)))))))))Amsti

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

ja dzisiaj byłem po raz pierwszy na spocie od puki jestem na forum i niestety trafiłe m chyba w złą niedzielę postałem sam 20 minut nikogo nie było to się zmyłem

Nie martw się :)będzie jeszcze okazja-byłem raz i był gril alkohol impra i wszystko co najlepsze:) cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość:)

Zgierz pozdrawia \_/ my nadal % jak widać....nikt nie ma siły pisać....:grin: spoty jak mówiłam winny być raz w miech i nie na stojaka to byłaby obsada, np druga niedziela m-ca a tak....lipa:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma co sie mazac chlopaki nie placa ;p

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

i nie przyjeżdżają.....kolega w tym deszczu stał....sam...:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

I was out :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja poszłam na siatkę :facepalm: rozpacz i wychodzisz i jeszcze na ciebie leje

Opublikowano
lepiej się spotkać na trasie we Wszystkich Świętych :decayed:

:hi: Bartek moja żona by się chciała przejechać avantem,zaradzisz coś :decayed:

Opublikowano

hahaah :D nie wiem czy teraz moja pozwoli :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.