Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nic nie oglądam, tylko słucham deep-house'u, wystawiam aukcje, robię prezentacje, roznoszę ulotki i myślę jeszcze nad inną reklamą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

A ja nic nie oglądam, tylko słucham deep-house'u, wystawiam aukcje, robię prezentacje, roznoszę ulotki i myślę jeszcze nad inną reklamą:)

osama i tak cie za***ie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45pln koszulka z nadrukiem na klatce i nickiem na rekawie czy gdzie tam bedziecie chcieli ;) jak cos to moge wylozyc kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45pln koszulka z nadrukiem na klatce i nickiem na rekawie czy gdzie tam bedziecie chcieli ;) jak cos to moge wylozyc kase

Marcin czy cena może się zmienić w zależności od ilości :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy negocjowac jak bedzie wiadomo ile koszulek. Cena ktora podalem byla przy zalozeniu ze 10 koszulek robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek mam jakiegos kolecia ale z pily daleko mam do niego meila i tel rozmawialem z nim. Powiedzial ze moze byc tez zle podlaczone kalble i da sie zakodowac. Bo u mnie w klapie powinny chodzic jeszcze migacze razem z tymi w karoseri i przeciwmglowy nie kuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45pln koszulka z nadrukiem na klatce i nickiem na rekawie czy gdzie tam bedziecie chcieli ;) jak cos to moge wylozyc kase

:thumbup1: to fajno i jaki wzor robimy ?

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

:hi:dzien dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ze starych wzorów to ja dwie sztuczki bym łykał :wink:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Jak można oczywiście :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ze starych wzorów to ja dwie sztuczki bym łykał :wink:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Jak można oczywiście :embarrassed:

raczej dwoch to nie mozna nie badz zachlanny podziel sie z innymi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od Sebastiana schematy i coś mi tam jeszcze świta, a dzisiaj druga taka B8 wpadła na zmianę lamp - też ma moduł N;p Trzeba będzie rozwiązać sprawę, tylko właśnie o to kodowanie chodzi:) W razie czego dysponujesz kontaktem do gościa z Piły, tak?

Bartek mam jakiegos kolecia ale z pily daleko mam do niego meila i tel rozmawialem z nim. Powiedzial ze moze byc tez zle podlaczone kalble i da sie zakodowac. Bo u mnie w klapie powinny chodzic jeszcze migacze razem z tymi w karoseri i przeciwmglowy nie kuka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...