Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

za 48h go wypuszcza :D

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

jednak policmajstry sa mniej ugodowi :wink: ze straza wiejska bylo latwiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh teraz sie ponoc zmienilo przynajmniej takie info uslyszalem ze opcje sa dwie albo przyjmuje mandat i zaluje za grzechy i jest sprawa w sadzie bez mojej obecnosci albo nie przyjmuje mandatu i jest sprawa w sadzie z obecnoscia obowiazkowa i w razie przegrania doliczaja koszty sadowe ok 500 zl k**wa pojebalo ich :D za 3 miesiace sprawa i za 3 miesiace nie wiem k**wa jak to nazwac wyrok ? oficjalne orzeczenie o wykroczeniu ? bzdura k**wa ale wszyscy co sie zajmuja takimi glupotami k**wa dostaja za to kase PARANOJA gdzie my zyjemy

a jakby bylo ciekawiej gosci byl bardzo sympatyczny i powiedzial ze pracuje tu 2 miesiace bo go awansowali z patroli uliczny ch i powiedzial ze pier**li to i chyba wroci na ulice bo mu sie bardziej podobalo i bylo mniej problemow niz tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale w szoku bylem tak jak i policjanci jak przyszedl gosciu ktory wygladal na 60 letniego biznesmena w plaszczu z nesesererm i powiedzial ze on chce zglosic wykroczenie bo szedl sobie ulica i zrobil zdjecia inagral filmy aut ktore staly zle zaparkowane na ulicy :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to idź do nich niech Ci to przetłumaczą po bo czarnuch chyba po zerówce skończył edukacje i za***iście czytelnie pisze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, krótko mówiąc nie możesz się wychylać bo co by nie było to jest najwyższe piętro :grin: :grin: :grin:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-tatrzanska-2014-watek-informacyjny-312276/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no niby tak tylko kurde nie spodziewalem sie ze tak teraz jest nie sadze zeby mnie wydymali jakies zjebane przepisy weszly w zycie i nie bylem tego swiadomy

wiecej pierdolenia z tym wszystkim praca dla sedziego dla miliona innych osob po drodze o j**ane 100 zl bzdura po prostu kpina

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

zamiast wiesz na cos pozytecznego eksploatowac czas pieniadze i zasoby ludzkie to k**wa na takie bzdury idzie kupe naszych pieniedzy

komedia

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

dobrze ze jestem napisany duzymi literami klysek + Zalotka_LDZ + Seba_LDZ

heheheh jakby dziecko Klyskow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kurfa tyle wolnych miejsc na Bukowine a tu trzeba przeglad, ubezpieczenie, studia oplacic :facepalm:

Seba, wezwanie miales na termin 27.03.2014r. Jak cos ktos podobnie trafi to co nieco moge podpowiedziec :wink:

]heh teraz sie ponoc zmienilo przynajmniej takie info uslyszalem ze opcje sa dwie albo przyjmuje mandat i zaluje za grzechy i jest sprawa w sadzie bez mojej obecnosci albo nie przyjmuje mandatu i jest sprawa w sadzie z obecnoscia obowiazkowa i w razie przegrania doliczaja koszty sadowe ok 500 zl k**wa pojebalo ich :D za 3 miesiace sprawa i za 3 miesiace nie wiem k**wa jak to nazwac wyrok ? oficjalne orzeczenie o wykroczeniu ? bzdura k**wa ale wszyscy co sie zajmuja takimi glupotami k**wa dostaja za to kase PARANOJA gdzie my zyjemy

a jakby bylo ciekawiej gosci byl bardzo sympatyczny i powiedzial ze pracuje tu 2 miesiace bo go awansowali z patroli uliczny ch i powiedzial ze pier**li to i chyba wroci na ulice bo mu sie bardziej podobalo i bylo mniej problemow niz tu

Tak są takie opcje. Jak nie przymniesz kwita policjant kieruje wniosek o ukaranie do sadu. Chyba że udostepniles auto innej osobie ale nie pamietasz komu wtedy mozesz dostac kwita za niepodanie danych osoby i bez PKT karnych czyli czasami lepiej niz za zatrzymanie sie na zakazie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem inne kwity tylko moj byl ze zj***na data ale byl tez raport z data poprawna

bez szans :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osama i tak was za***ie :decayed:

a swoja droga zacne pietro 4 same znajome mordy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a moja mama dzis rano dostala mandat za probe powieszenia ogloszenia o wynajem mieszkania...

qrna wszedzie wisza fiszki z providentami itd to nie scigaja ich za to...

co za jeb... kraj zlodziejski :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mandat za próbę ? to jak mandat za próbę zaparkowania na zakazie ? jak to za próbę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, krótko mówiąc nie możesz się wychylać bo co by nie było to jest najwyższe piętro :grin: :grin: :grin:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-tatrzanska-2014-watek-informacyjny-312276/

osz....:facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

i :hi:bry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 20:39 ----------

Ale tu spamu dziś :decayed: kiedy ja to wszystko ogarnę :decayed:

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 06:42 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 11:49 ----------

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

niestety nie będę mógł jechać do BT :/ nie uda mi się zamknąć spraw które mam na tapecie :/ a muszę pewne rzeczy dopilnować osobiście na miejscu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

niestety nie będę mógł jechać do BT :/ nie uda mi się zamknąć spraw które mam na tapecie :/ a muszę pewne rzeczy dopilnować osobiście na miejscu ;/

:polew: :polew: :polew: dobre dobre tylko żeby nie spalić :grin: :grin: :grin:

W pierwszej chwili nawet uwierzyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...