Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No niech sie pochwali bo jest czym oj jest

no sam bym się chętnie dowiedział szczególików :wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no ja nie bede mowil jak Madzia wejdzie to sie sama pochwali :)

Opublikowano

:banan: hej ha kolejkę nalej :polew: witam :decayed::decayed: Seba tak niegrzecznie mnie nagabuje od rana i po nocy, to ok napiszę chociaz nienawidzę się chwalić.

Zaistniała taka nadzwyczajna sytuacja, że z okazji przekroczenia 100 tys like'ów na fan page Audi Polska oraz w związku z tym, że od jego powstania ciągle się tam przewijam ( do obrzygania widocznie) ze swoimi komentarzami, postami i like'ami napisano do mnie miesiac temu że mają dla mnie propozycje. Musiałam przesłać tylko kilka danych o sobie i o moim prawie jazdy. Wczoraj otrzymałam telefon ze szczegółami.

Niespodzianka polega na tym, że kilka wyróżnionych osób jedzie do fabryki Audi , samochodami Audi i ma mozliwosc zwiedzenia tejze fabryki . Audi sponsoruje przejazd, noclegi i wyżywienie. Nie wiem co wy byscie zrobili ale ja będąc w Lidlu na zakupach się prawie spłakałam :grin: pytałam kilka razy pana czy to nie żart. Wyjazd w czerwcu . To tyle. Potrzebuję aparat fotograficzny :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: KOSIOR :D ładowarki szukam ;/
Opublikowano

jak nie znajdziesz to strawberry sie zaofiarowała:naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

no spoko spoko musze znalezc tak czy owak jak ma lepszy to bierz lepszy po prostu i tyle moj to taki zwykly raczej jest

Opublikowano
:banan:Wyjazd w czerwcu . :decayed:

zazdraszczam :slina::decayed:

Opublikowano

Madzia.....superrrr :slina:

Opublikowano
:slina: tak własnie mam..ten stan...i jeszcze troche sie utrzyma :grin:
Opublikowano

No no gartki Madzia - miłą niespodziankę dostałaś na wakacje :wink:

Swoją drogą, ile byś fotek nie zrobiła i nie na opowiadała wszystkim to i tak co zobaczysz to Twoje :wink:

Opublikowano

:hi:

Pozazdrościć :kox: a ja się może na Ostrów wybiorę :whistling: zobaczę jeszcze jak urlop się układa

Opublikowano
:hi:

Pozazdrościć :kox: a ja się może na Ostrów wybiorę :whistling: zobaczę jeszcze jak urlop się układa

:naughty: może i ja również :whistling:

Opublikowano

Fajnie by było ;) muszę się w końcu ogarnąć i podjechać w którąś niedziele bo ostatnio czas wolny = 0 :facepalm:

Opublikowano

:hi:siemka co porabiacie w weekend majowy?

Opublikowano

Pracujecie :D

Opublikowano
Pracujecie :D

:hi: Ja podobnie jak kolega :)

Opublikowano

obijamy się :smiley:

Opublikowano

ja mam urodziny juniora... więc troszkę :drunk::wink:

Opublikowano

to pracujcie kochani, pracujcie :grin::grin: ja niestety piątek tez w pracy ale za to czerwiec....

Opublikowano

:siema:

Bystro potrzebuję numer do DeeJay_Kill

Hilfeeeee!

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.