Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Za co?! :decayed:

bierz wiecej łapówek :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz wszędzie te kamery a poza tym to ruch drogowy a ja trochę inny wydział :P

Opublikowano

Zaraz lapowki... Dochod pozaetatowy

Opublikowano
Teraz wszędzie te kamery a poza tym to ruch drogowy a ja trochę inny wydział :P

no to jak zarekfirujesz małoalta tytke to sprzedaj juz bedziesz mial pare PLN do przodu :grin:

Opublikowano

Hmmm, teraz komunie się zaczynają to może z tacami pobiegam :polew:

Opublikowano

A jesli to nie tajemnica to gdzie robisz? Faktycznie oficer?

Opublikowano

Jaki tam oficer :polew: zwykły krawężnik :P trudnie się zbieraniem lumpów z ulicy :) bardzo fajne i pożyteczne zajęcie :D

Opublikowano
Jaki tam oficer :polew: zwykły krawężnik :P trudnie się zbieraniem lumpów z ulicy :) bardzo fajne i pożyteczne zajęcie :D

proponował bym sie rozwinac w innym kierunku

22070285.jpg

:decayed:

Opublikowano

Zdolności taneczne jedynie po przekroczeniu sali weselnej łapie :)

Opublikowano
Jaki tam oficer :polew: zwykły krawężnik :P trudnie się zbieraniem lumpów z ulicy :) bardzo fajne i pożyteczne zajęcie :D

a to sie nie ma co smiac! jeszcze znajdzie sie etat oficerski jak np zdobedziesz zloty medal na olimpiadzie czy cos... :P zapytalem bo mialem taki epizod w zyciu ze pod jednym orzelkiem pracowalismy ;)

Opublikowano

Życie różnie się układa, ja nie narzekam jak na razie :) byle by na rzeczy do auta starczyło :decayed:

Opublikowano
Jaki tam oficer :polew: zwykły krawężnik :P trudnie się zbieraniem lumpów z ulicy :) bardzo fajne i pożyteczne zajęcie :D

a to sie nie ma co smiac! jeszcze znajdzie sie etat oficerski jak np zdobedziesz zloty medal na olimpiadzie czy cos... :P zapytalem bo mialem taki epizod w zyciu ze pod jednym orzelkiem pracowalismy ;)

byłeś lumpem zbieranym z ulicy :shock3:

Opublikowano
byłeś lumpem zbieranym z ulicy :shock3:

dokladnie! nie pomyslalbys nie? ;)

Opublikowano
byłeś lumpem zbieranym z ulicy :shock3:

dokladnie! nie pomyslalbys nie? ;)

Jak się człowiek weźmie w garść to jednak potrafi się wybić :wink: powiedz no jak z tymi heblami z tyłu w fwd. To co pisałeś to spisuje się? :decayed:

Opublikowano
byłeś lumpem zbieranym z ulicy :shock3:

dokladnie! nie pomyslalbys nie? ;)

dobrze ze spotkales nas my zawsze pomamozemy kazdemy wyjsc z dolka :decayed:

chyba ze chodzi o pracy to nie pomagamy bo jej nie mamy :grin:

Opublikowano
powiedz no jak z tymi heblami z tyłu w fwd. To co pisałeś to spisuje się? :decayed:

wiec sytuacja wyglada nastepujaco panie wladzo ;) heble na tyle dzialaja poprawnie ale:

- kolo wychodzi bardziej na zewnatrz wiec trzeba dobierac felgi ostrozniej. nie jest to duza roznica ale wole wspomniec

- abs podobno glupieje. ja auta pol roku nie widzialem wiec nie wiem jak to wyglada w rzeczywistosci niemniej jednak ja chyba wylacze abs w cholere

Opublikowano

Władza to na Wiejskiej w Warszawie :wink:

Temat do zastanowienia się :eusathink:

Opublikowano

Kupię tylne sprężyny do Avanta B5 FWD. Ma ktoś? Odbiór w Łodzi natychmiastowy.

Opublikowano

Witam kolegów.

Czy ktoś zna z Łodzi ogarniętego elektryka a dokładnie chodzi mi montaż sterownika centralnego zamka bo mam tylko z kluczyka co jest trochę męczące? A sam jestem laikiem w tych sprawach i wole się samemu za to nie zabierać.

Opublikowano

DeeJay_Kill :) tyle ze to cygan i ukradnie ci dywaniki z auta ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.