Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dywaniki mam paskudne, raczej mu się nie spodobają. A gdzie go znajdę?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tu na forum, w tym temacie :) paskudne czy nie - sztuka jest sztuka ;)

Opublikowano

Ze na forum to wiem, chodziło mi bardziej czy ma jakiś zakład czy pod blokiem majstruje?

Opublikowano

Ma warsztat w Ksawerowie

Opublikowano
Ze na forum to wiem, chodziło mi bardziej czy ma jakiś zakład czy pod blokiem majstruje?

:wink:https://www.facebook.com/venginepl

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

ręce opadają :facepalm: siedzą tam i wymyślają - by się za jakąś konkretną robotę wzięli nieroby je...ne :facepalm:

Opublikowano

:hi:

te przepisy nie wejda w zycie na bank :)

Opublikowano
Ze na forum to wiem, chodziło mi bardziej czy ma jakiś zakład czy pod blokiem majstruje?

:wink:https://www.facebook.com/venginepl

Dzięki.

Opublikowano
  • Autor

z jednej strony jestem za tymi przepisami :)

w usa tak jest od dawna :) z tym że przy przekroczeniu prędkości dwukrotnie idziesz do paki :)

później sad i zakaz prowadzenia na dany stan :)

https://www.youtube.com/watch?v=y6qgUwWjbhc#t=195

Opublikowano

Zbyt duze naplyw srodkow do urzedow wojewodzkich jest wlasnie z tych mandatow z gornej polki. To byla by katastrofa finansowa dla nich :) a jesli juz by jakims cudem to wprowadzili to sadze ze mialo by to zupelnie odwrotny efekt podobnie jak fotoradary. Nastawiali w c**j a teraz wszedzie usuwaja. Wprowadza przepisy to znikome jednostki beda tylko lapac i tracic prawko po orzeczeniu sadu a nie wielki odsetek debili gnajacy na leb na szyje.

Jak ktos ma jebnac w pedal to i tak jebnie, wazne aby komus innemy krzywdy nie zrobil :)

Opublikowano

Ja mam 60KM i mnie to nie dotyczy :P

Opublikowano
  • Autor

hehehe ty to sie kuwa nie odzywaj :D

<3 :D

chcesz sie zamienic ??????? bedziesz mogl troche porezac np czujnik oleju albo nowy silnik :whistling::naughty::kox:

Opublikowano

Seba - Ty naprawdę nie widziałeś diesel'a w agonii;p Twój to jest igiełka;p

Opublikowano
  • Autor

tego nie wiem aczkolwiek czekam na termin u Ciebie już miesiąc ponad :)

Opublikowano

i Ty serio myślisz, że się opier***m;p A tu suprajs.. Tak, czy siusiak - w Twoim to trzeba pomyśleć, co jest nie halo

---------- Post dopisany 07-05-2014 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2014 at 23:12 ----------

5b26c450d3fa333c94f429bfc796691a.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zrobie Ci taka koszupke ;)

Opublikowano
z jednej strony jestem za tymi przepisami :)

w usa tak jest od dawna :) z tym że przy przekroczeniu prędkości dwukrotnie idziesz do paki :)

później sad i zakaz prowadzenia na dany stan :)

Seba teoretycznie można by się skusić ku takim przepisom ale powinny być przede wszystkim "oczyszczone" miejsca w całej Polsce - oczyszczone czyli przemyślane usytuowanie postawienia znaków ograniczających prędkość a nie znak 40km/h w miejscu gdzie nie ma zakrętu, zabudowania, itp - takich miejsc jest w Polsce fc**j :facepalm:

Opublikowano

A znajac naszych urzednikow bylo by ich jeszcze wiecej :P

:hi:

Ktos tu wspominal o koszulkach :decayed:

Opublikowano

:hi:

wczorajsze spotkanie, pewnie będzie do kupienia na części zaraz na jakimś szrocie

:wink:

Opublikowano
  • Autor

jaki masz rejestrator ? :D

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.