Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czulem po swoich :D:P

Marcinie a Ty lecisz na letni ? kurde no mi ciezko jeszcze zlozyc deklaracje :/

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

jak Wam sie podoba A4 w wersji Camo ? :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lece na letni z kolezanka ktora jest "the one that got away", camo bede chcial na swoim, mowiles ze patrzyles na moje :(

Opublikowano
  • Autor

hahaha no na Twoje tez i stweirdzam ze i moje i Twoje bujaja i składają sie na zakretach jednakowo :D

kolezanka powiadasz :D zdjecie dawaj :D:P

camo jest mega za***iste :D

Opublikowano

kolezanka powiadasz :D zdjecie dawaj :D:P

X5vupDZ.jpg

;)

Opublikowano
  • Autor

leeee faaajna ale .... bez brody :decayed:

Opublikowano

No wiem... Mnie tez brak brody przeszkadza :(

:D

Seba! Zapisuj sie raz raz!

Opublikowano

Nie wiedziałem że Seba jesteś taki postępowy :decayed: ale nie skreślaj jej, może brodę ma trochę niżej :naughty:

Opublikowano

Co to za baba co nie ma brody? Przeciez to europejski kanon piekna ;)

Opublikowano
  • Autor

:facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

Opublikowano
:wink::jerk:
Opublikowano
:wink::jerk:

ten film to definicja pornografii ;)

My germanie wiemy jak wąsik na was działa,

Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała

To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew!

My mamy to coś czego nie ma nikt inny

Cenimy wąsa naturalną czerń

zarościk lepszy niż biuścik dziewczyny

Lepsze dwa w jednym Europa to wie

My przez dwóch ojców wychowywane

Szminka, manicure i cohones

Nie ma lepszych od naszych germanek!

Jak nie wierzysz za brodę złap mnieee!

My germanie wiemy jak wąsik na was działa,

Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała

To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew!

W genach mamy to, czego nie ma nikt inny,

Chcą nas oglądać zboczki z różnych stron

Bródka jest lepsza niż uda dziewczyny

Choć nie wiem czy jestem żona czy mąż

Jako kobiety nie mamy kompleksów,

jako mężczyźni nie mamy ich też

Nie ma lepszych od naszych germanek

Jak nie wierzysz za brodę złap mnieee

My germanie wiemy jak wąsik na was działa,

Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała

To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:wink::jerk:

ten film to definicja pornografii ;)

My germanie wiemy jak wąsik na was działa,

Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała

To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew!

My mamy to coś czego nie ma nikt inny

Cenimy wąsa naturalną czerń

zarościk lepszy niż biuścik dziewczyny

Lepsze dwa w jednym Europa to wie

My przez dwóch ojców wychowywane

Szminka, manicure i cohones

Nie ma lepszych od naszych germanek!

Jak nie wierzysz za brodę złap mnieee!

My germanie wiemy jak wąsik na was działa,

Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała

To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew!

W genach mamy to, czego nie ma nikt inny,

Chcą nas oglądać zboczki z różnych stron

Bródka jest lepsza niż uda dziewczyny

Choć nie wiem czy jestem żona czy mąż

Jako kobiety nie mamy kompleksów,

jako mężczyźni nie mamy ich też

Nie ma lepszych od naszych germanek

Jak nie wierzysz za brodę złap mnieee

My germanie wiemy jak wąsik na was działa,

Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała

To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew

Swietne ?

Opublikowano
  • Autor

kosior !!! leci na fejsa :D

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

poszedlem krok dalej wyslalem to na pw do donatana i cleo na fejsie :D

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

skad to Marcinie wykopales ? :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Wiecie co? Jak tę eurowizję oglądałem, to mi się przypomniało, że teraz Austria wygląda trochę inaczej, niż w moich wyobrażeniach o Wiedniu, muzyce klasycznej, kulturze, podniosłości... Wystarczyło, że przeszedłem się przez Wiedeń, a tutaj idzie cała parada takich oto ziomków:

1045002_592870257400617_557162446_n.jpg

Kilometrowa parada wszelakich pedałów, lezbijek z gołymi cyckami (akurat nie było na co popatrzeć;/) oraz dżenderów i innych cudaków. Nic mnie nie zdziwi;D

Opublikowano

A jakie miales wyobrazenia skoro wspolczesna Austria dala swiatu tylko Hitlera i Fritzla?

Opublikowano
  • Autor

no i KONCZITE KUZWA :D

DJ widze ze zamiast pracoewac i odbierac telefony od kolegow to Ty sie w wiedniu po paradzie gejow bujasz ?? Kurde jak życ .....

nie sadzilem :P

Opublikowano

DJ na parade gejow pojechal? :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.