Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bo żem o szóstej rano wstał, celem dokończenia montażu alarmu w domu przy ul. Jagoszewskiego, a po załatwieniu kilku swoich spraw na mieście, wyruszyłem do Sebastiana Wiktorowicza, aby upoić się smakiem podawanej przez niego samego kawy. Po 15 byłem w domu;p

Mnie to już Typ nie zaprosi :confused4::cry::no: ehhhhh...

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

DJ jeśli trafiłbyś gdzieś/od kogoś jeden uchwyt do piór, które ja mam (zapewne wiesz o które mi chodzi :wink: ) to poproszę 1 szt. Wczoraj podczas wymiany złamałem jeden z 4 uchwycików :facepalm::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale mój patent działa;D Bronxa wisisz;p

Opublikowano
  • Autor
bo żem o szóstej rano wstał, celem dokończenia montażu alarmu w domu przy ul. Jagoszewskiego, a po załatwieniu kilku swoich spraw na mieście, wyruszyłem do Sebastiana Wiktorowicza, aby upoić się smakiem podawanej przez niego samego kawy. Po 15 byłem w domu;p

Mnie to już Typ nie zaprosi :confused4::cry::no: ehhhhh...

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

DJ jeśli trafiłbyś gdzieś/od kogoś jeden uchwyt do piór, które ja mam (zapewne wiesz o które mi chodzi :wink: ) to poproszę 1 szt. Wczoraj podczas wymiany złamałem jeden z 4 uchwycików :facepalm::decayed:

Typie :) czy ja Cie zapraszac musze ?? hęęęę ?? no więc nie fisiuj :)

Opublikowano
ale mój patent działa;D Bronxa wisisz;p

działa działa :wink: ale co się na wku***łem żeby to rozłączyć to moje :facepalm:

---------- Post dopisany at 06:22 ---------- Poprzedni post napisany at 06:22 ----------

bo żem o szóstej rano wstał, celem dokończenia montażu alarmu w domu przy ul. Jagoszewskiego, a po załatwieniu kilku swoich spraw na mieście, wyruszyłem do Sebastiana Wiktorowicza, aby upoić się smakiem podawanej przez niego samego kawy. Po 15 byłem w domu;p

Mnie to już Typ nie zaprosi :confused4::cry::no: ehhhhh...

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

DJ jeśli trafiłbyś gdzieś/od kogoś jeden uchwyt do piór, które ja mam (zapewne wiesz o które mi chodzi :wink: ) to poproszę 1 szt. Wczoraj podczas wymiany złamałem jeden z 4 uchwycików :facepalm::decayed:

Typie :) czy ja Cie zapraszac musze ?? hęęęę ?? no więc nie fisiuj :)

:whistling: :whistling: :whistling::decayed:

Opublikowano

rozowy zostal ukonczony! :decayed:

Opublikowano
rozowy zostal ukonczony! :decayed:

To teraz musisz sie przypucowac :wink:

Opublikowano

Gówno prawda, że ukończony;p Dzwonił Guzior, że chyba pompę wody będzie szarpał, bo podmianka nowego termostatu nic nie dała;p

Opublikowano

Pompa zostala wymieniona jakies 8-9 godzin temu. Ori audi nie przejechala nawet 60tys i sie wirnik ukrecil... :/

Opublikowano

już były konsultacje na ten temat - Guzior pytał mnie, czy wymieniałem Ci rozrząd i twierdził, że może pompa wody dała d*py... potem się już nie zdzwanialiśmy;)

Opublikowano

Az chyba umyje parcha i podjade w niedziele jak ruszoffy bedzie :P

Opublikowano

To ja tez podjade! Ale myl sie nie bede ;)

Ale to jest szatan! :D

Opublikowano

Juz upalany? :)

Opublikowano

Od 7 rano :D

Opublikowano

JA też sobie pozwolę jutro podlecieć obejrzeć "Pink Devil-a" :decayed:

Opublikowano

Zapraszam ;)

Opublikowano

Marcin ale mam nadzieję, że uchylisz rąbka ...... maski :question: co by chociaż popatrzeć :decayed:

Opublikowano

ide dzisiaj na wesele :banan::kox::decayed:

Opublikowano
Marcin ale mam nadzieję, że uchylisz rąbka ...... maski :question: co by chociaż popatrzeć :decayed:

no raczej! :decayed: tylko na ta chwile to jest balagan pod maska ;)

ale powiem wam ze spalanie jest zaskakujace - zyrardow-lodz, po autostradzie, momentami lecac 240-250km/h spalil mi dyszke :D

Opublikowano

Spoko spoko, bałagan to się pewnie na mieście dzieje dzisiaj od Twoich testów :grin:

Opublikowano
  • Autor
f61743b63605afd36ef74a4940d8ef41_original.gif?1369738498

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.