Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheh dobra dobra gejfona masz i Ci mmsy nie dochodza ?? :facepalm::grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak nie dochodzi mms to dochodzi informacja z linkiem gdzie sobie można tego mmsa na stronce obejrzeć :P

panie DJ ściemniać to nie nas :wink:

Opublikowano
  • Autor

mata naturalne

35734790efc6.gif

Opublikowano

dobra ekipa LDZ chcecie walic jakies 60km wiecej i jechac w kolumnie czy spotykamy sie razem i lecimy? jak razem to moze gdzies kolo portu czy cos w tym stylu aby wpasc na obwodnice i leciec dalej czekam na delklaracje bo nie wiem jak chcecie jechac

Opublikowano

jak się ma włączony internet, to dochodzą;p U mnie wyłączony, bo za dużo buliłem, ale - już od września będzie nówka taryfa;)

Opublikowano

Tak aby bylo dobrze i taniej ;)

Wysłane z mojego GT-I9505

Opublikowano

OficeR i Dj jestesmy na jednym pietrze w domku a Marcin jest nad nami

Opublikowano

Orientujecie się czy w Łodzi jest myjka na którą można przyjechać z własnymi środkami do mycia? Bo niestety wprowadzam się na swoje i niestety nie będę miał dostępu do podwórka i karchera pod domem...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

OficeR i Dj jestesmy na jednym pietrze w domku a Marcin jest nad nami

Kto jeszcze jedzie z LDZ?

Wysłane z mojego GT-I9505

Opublikowano

OficeR i Dj jestesmy na jednym pietrze w domku a Marcin jest nad nami

Kto jeszcze jedzie z LDZ?

Wysłane z mojego GT-I9505

Cymek z Pabianic i marcindlug
Opublikowano
  • Autor

Orientujecie się czy w Łodzi jest myjka na którą można przyjechać z własnymi środkami do mycia? Bo niestety wprowadzam się na swoje i niestety nie będę miał dostępu do podwórka i karchera pod domem...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

mysle ze na kazda reczna bezobslugowa myjnie mozesz wziasc swoje kosmetyki :) moczysz myjesz plukasz :) suszysz odkurzasz :) ja zawsze tak na tuszynskiej robie :)

Opublikowano

OficeR i Dj jestesmy na jednym pietrze w domku a Marcin jest nad nami

Kto jeszcze jedzie z LDZ?

Wysłane z mojego GT-I9505

Cymek z Pabianic i marcindlug

Cymek ponoc nie jedzie

Opublikowano

o kurfa nowe forum, jak tu dziko

Opublikowano
  • Autor

nom ja tez nie ogarniam :)

Jak tam zdrowie ? wyszedles juz z kokona ?

Opublikowano

mata naturalne

35734790efc6.gif

Dżizas, kur**, jakie ladne :) wzruszylem sie :)

Opublikowano

Orientujecie się czy w Łodzi jest myjka na którą można przyjechać z własnymi środkami do mycia? Bo niestety wprowadzam się na swoje i niestety nie będę miał dostępu do podwórka i karchera pod domem...

mysle ze na kazda reczna bezobslugowa myjnie mozesz wziasc swoje kosmetyki :) moczysz myjesz plukasz :) suszysz odkurzasz :) ja zawsze tak na tuszynskiej robie :)

No własne niestety nie i to jest ten problem. Na paru takich myjniach już mnie przegonili:/

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a zobacz na myjni pod Carfurem na Kolumny, tam raczej nikogo z obsługi zazwyczaj nie ma, myjesz i nawet odkurzasz sobie sam...

Opublikowano

A to też nie chodzi o to czy ktoś jest czy nie, kamery są. Dziwiłem się właśnie czemu tak szybko mi się czas kończył. Koleś mi później powiedział, że na kamerach lookają, że ktoś łamie regulamin i wyłączają wodę na stanowisku. Raz golfem wracałem całym w pianie bo mi na teo wyłączyli skur******

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

:lol: prawie jak moje :D

Opublikowano

nom ja tez nie ogarniam :)

Jak tam zdrowie ? wyszedles juz z kokona ?

po zbóju, bede miał kolejny zakładany i nie zanosi sie na szybkie zdjęcie pancerza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.