Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja mam po raz kolejny propozycje grafika raz w miesiącu ustalić która sobota i tyle. Wszędzie się to sprawdza. Dawno was nie widziałam poza tym. Widuję indywidualnie.

popieram....... niedziela jest dobrym dniem - pozostaje do ustalenia godzina i terminy.... :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zrobię furacza to Was nawiedzę ;)

Opublikowano

A ja mam po raz kolejny propozycje grafika raz w miesiącu ustalić która sobota i tyle. Wszędzie się to sprawdza. Dawno was nie widziałam poza tym. Widuję indywidualnie.

popieram....... niedziela jest dobrym dniem - pozostaje do ustalenia godzina i terminy.... :)

Dobra :) niedziela godzina ? 16:00

Opublikowano

godzina myślę że akurat w ten dzień będzie wszystkim odpowiadać jeśli chodzi o jedną niedzielę to można się dogadać że może to być pierwsza niedziela danego miesiąca

Opublikowano

dla mnie 16:00 jest OK..... pytanie do innych jak im ten termin odpowiada :eusathink:

Opublikowano

Mnie tez pasuje. Jak bede w lodzi to przyjade na spota

Opublikowano

czyli pierwsza niedziela miesiaca ?

Opublikowano

A ja mam po raz kolejny propozycje grafika raz w miesiącu ustalić która sobota i tyle. Wszędzie się to sprawdza. Dawno was nie widziałam poza tym. Widuję indywidualnie.

popieram....... niedziela jest dobrym dniem - pozostaje do ustalenia godzina i terminy.... :)
Furę sobie kupił to i na spota przyjedzie :P
Opublikowano

A ja mam po raz kolejny propozycje grafika raz w miesiącu ustalić która sobota i tyle. Wszędzie się to sprawdza. Dawno was nie widziałam poza tym. Widuję indywidualnie.

popieram....... niedziela jest dobrym dniem - pozostaje do ustalenia godzina i terminy.... :)
Furę sobie kupił to i na spota przyjedzie :P

nigdzie nie przyjeżdżam tylko termin dogaduję :grin:

Opublikowano

czyli pierwsza niedziela miesiaca ?

mi odpowiada niech inni odpowiedzą czy im też

Opublikowano

A ja mam po raz kolejny propozycje grafika raz w miesiącu ustalić która sobota i tyle. Wszędzie się to sprawdza. Dawno was nie widziałam poza tym. Widuję indywidualnie.

popieram....... niedziela jest dobrym dniem - pozostaje do ustalenia godzina i terminy.... :)
Furę sobie kupił to i na spota przyjedzie :P

nigdzie nie przyjeżdżam tylko termin dogaduję :grin:

:decayed: wszystko jasne to dagadjcie termin jak będzie więcej niż 4 auta to i ja za miesiąc przyjadę :grin:
Opublikowano

moje to juz jedno, twoje to juz dwa :D Panton wieki cię i juniora nie widziałam także będzie 3 auto :)

Opublikowano

moje to juz jedno, twoje to juz dwa :D Panton wieki cię i juniora nie widziałam także będzie 3 auto :)

Twoje nie Audi :P Pantona nie A4 :P wiec znowu zostaje sam :D

Opublikowano

4 auta..... A4 .......... :eusathink: czyli nie dojedziesz :grin:

ja wpadnę rowerem jak nie będzie lało ;)

Edytowane przez Panton

Opublikowano

4 auta..... A4 .......... :eusathink: czyli nie dojedziesz :grin:

ja wpadnę rowerem jak nie będzie lało ;)

No i cały spot w piz*u rozwaliłes :P

Jak chcesz rowerem to na masę krytyczna sie złap :decayed:

Opublikowano

młody do 16 się wyśpi to go zabiorę - będzie większy skład :):decayed:

Opublikowano

a twoje juz nie ford ? :D

Opublikowano

Ja przyjade dwoma a4 :D

Opublikowano

a twoje juz nie ford ? :D

Ze czyje ?
Opublikowano

buhahah masa krytyczna.....tez kocham rower ale nie mam nic wspolnego z tą bandą rozjeżdżającą staruszków na pasach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.