Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O przepraszam! Nawet raz nie uderzylem swojego auta!

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozumiem ze teraz w neidziele jako pierwsza niedziele miesiaca robimy spota ;)

Opublikowano

a ja sie chyba rozchorowalem po dwoch dniach picia do upalego

Opublikowano

Eheheeheheheh :D wreszcie odpowiedni nick :D

Opublikowano

Eheheeheheheh :D wreszcie odpowiedni nick :D

no truli mi truli mowie a niech bedzie

Opublikowano

jak myślicie, warto zmieniać na zime opony :eusathink:

Opublikowano

Eheheeheheheh :D wreszcie odpowiedni nick :D

no truli mi truli mowie a niech bedzie

Ale że kto? :grin:

Opublikowano

jak myślicie, warto zmieniać na zime opony :eusathink:

Nie warto, nowoczesne systemy w naszych autach wiedzo kiedy masz letnie opony i umozliwiaja jazde caly rok na tych samych.
Opublikowano

Eheheeheheheh :D wreszcie odpowiedni nick :D

no truli mi truli mowie a niech bedzie

Ale że kto? :grin:

Grzegorzu na pewno nie Ty :P

Opublikowano
  • Autor

DJ cos dla Ciebie :D

juz k**wa na prawde nudzui im sie a jak potrzeba to ich k**wa nie ma co za chory kraj

i jeszcze takie mandaty k**wa no przeciez to sa jakies publiczne jaja

Edytowane przez Seba_LDZ

Opublikowano

jak myślicie, warto zmieniać na zime opony :eusathink:

Nie warto, nowoczesne systemy w naszych autach wiedzo kiedy masz letnie opony i umozliwiaja jazde caly rok na tych samych.

tak też podejrzewałem, ale warto sie upewnić

Opublikowano

Ja nie moge, co za ch...e :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Bry Państwu... :) mam nadzieję że żyjecie

Gąbka ograniczaj się żebyś w niedzielę na miesięczny spot dojechał. Biorę aparat. Proszę zabrać dobry humor i do zobaczenia :)

Opublikowano

Ja nie moge, co za ch...e :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

DJ nie przejmuj się... trafili na prostych ludzi to ich pojechali po kieszeni....

Ty DJ kup sobie 20 paczek TIK TAK-ów i przy każdym kursie jak ktoś Ci zapłaci to dajesz paczkę TIKTAKów.... jak się grubas z ITD czy inny chuuuj będzie pytał co robisz w nocy... dlaczego przyjechałeś po nich..., że wziąłeś kasę za kurs to odpowiadasz jasno

"Szanowny Panie pieniądze wziąłem za paczkę TIK TAKów... a kurs to był dowóz paczki TIKTAKów do klienta. Od taka usługa jak PIZZA na telefon. "

Na koniec zadajesz pytanie "Czy Pan mnie pomawia o nielegalny, nielicencjonowany przewóz osób w celach zarobkowych?"

Ciekawe co wtedy ta gruba kuurrwa miałaby do powiedzenia i jakimi paragrafami by sypała.

Edytowane przez Panton

Opublikowano

Panton Ty wiesz jak podejść do tematu :grin:

Opublikowano

Bry Państwu... :) mam nadzieję że żyjecie

Gąbka ograniczaj się żebyś w niedzielę na miesięczny spot dojechał. Biorę aparat. Proszę zabrać dobry humor i do zobaczenia :)

spoko spoko do niedzieli to kupa czasu, juz dzis jestem po degustacji :D

Opublikowano

Ja nie mam czym przyjechać chyba ze Cygan mi do niedzieli ogarnie temat :decayed:

Opublikowano
  • Autor

http://youtu.be/1UvVcY_QFsg

Edytowane przez Seba_LDZ

Opublikowano

Ja nie moge, co za ch...e :/

Sent from my iPhone using Tapatalk

DJ nie przejmuj się... trafili na prostych ludzi to ich pojechali po kieszeni....

Ty DJ kup sobie 20 paczek TIK TAK-ów i przy każdym kursie jak ktoś Ci zapłaci to dajesz paczkę TIKTAKów.... jak się grubas z ITD czy inny chuuuj będzie pytał co robisz w nocy... dlaczego przyjechałeś po nich..., że wziąłeś kasę za kurs to odpowiadasz jasno

"Szanowny Panie pieniądze wziąłem za paczkę TIK TAKów... a kurs to był dowóz paczki TIKTAKów do klienta. Od taka usługa jak PIZZA na telefon. "

Na koniec zadajesz pytanie "Czy Pan mnie pomawia o nielegalny, nielicencjonowany przewóz osób w celach zarobkowych?"

Ciekawe co wtedy ta gruba kuurrwa miałaby do powiedzenia i jakimi paragrafami by sypała.

Padnie pytanie czy i gdzie ma pozwolenie na handel z dowozem :) i co wtedy? :)

Opublikowano
  • Autor

a wtedy w pkd powinien miec wpisane handel obwozny :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.