Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

e0f097b0f1b7.gif

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

e0f097b0f1b7.gif

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

spajdus :D

Opublikowano

spajdus :D

ju toking tu mi ??? :decayed:

Ależ ten fotograf potrafi złapać na foto architekturę budynków :grin::grin::grin: no po prostu mistrz !!!

QGiBZ8V.jpg

Opublikowano

ale brawa należą się temu co zaprojektował te kształty, porządnie zalał fundament i dzięki temu prezentuje się do doskonale :wink:

Opublikowano

ale brawa należą się temu co zaprojektował te kształty, porządnie zalał fundament i dzięki temu prezentuje się do doskonale :wink:

O to to to :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:D:D:D:D


42ffa52e3c11.jpg

Opublikowano

Sebuś <3 :* dawno cie nie widzialem, to fakt, ale na tym zdjeciu jestes zupelnie do siebie nie podobny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to przez te uszy i koszyczek chyba <3 :D


a uszy odstajace niestety mam od urodzenia :D

Opublikowano

no mnie ten koszyczek zmylil ;) :* <3

Opublikowano

Znalezione na konkurencyjnym forum z ostatniego spociku wielkanocnego :lol:

4171f192388fad1ae6af1039798cac6960142737

Opublikowano

O rany znowu te kiepskie tuningi ktoś wstawia :D

Łodziaki Zdrowych i Wesołych Świąt spocik już jak wytrzeźwiejecie :D

Czytam forum i nie wierzę co tu się wyprawia...niedługo człowiek będzie się bał coś wypić na zlocie użyć słowa na d...i normalnie klub elitarny się robi...kary chłosty , klęczenie na grochu itd. Idzie to wszystko niestety w złym kierunku. Dyscyplina dyscypliną ale to już przesada...smutne to bo oznacza zazwyczaj początek końca czegoś fajnego...


Łódź to zajeebiste miasto....przykład:

Usługa serwisowa X - cena:
ASO Audi Łódź: 1500zł (dzwoniłem dwa razy w odstępie 2 miesięcy)
ASO Audi (na Połczyńskiej) Warszawa 450zł
ASO Audi (Marszałek) Częstochowa 500zł



:facepalm:

potwierdzam :) gdybym nie BartS to swój automat miałam zamiar do ASO w Warszawie na serwis zabrać....tutaj chyba sami ludzie z łapanki na ulicy

Opublikowano

Madzia <3 :* mokrego dyngusa [emoji14]

Opublikowano

to co dobre kończy to się już od jakiegoś czasu a to co piszesz to jest tylko efekt

Opublikowano

Znalezione na konkurencyjnym forum z ostatniego spociku wielkanocnego :lol:

4171f192388fad1ae6af1039798cac6960142737

nie znam się jeszcze na tolerancji i zrozumieniu tutejszego żartu, więc ze względu na pewną nie wiedzieć czy do mnie wypowiedź nadmienię iż to żart :)

Opublikowano

Madzia <3 :* mokrego dyngusa [emoji14]

Marcin jak zajrzysz rano to będzie mokry :D mam trzy wiadra i nie zawacham się użyć :D

Znalezione na konkurencyjnym forum z ostatniego spociku wielkanocnego :lol:

4171f192388fad1ae6af1039798cac6960142737

nie znam się jeszcze na tolerancji i zrozumieniu tutejszego żartu, więc ze względu na pewną nie wiedzieć czy do mnie wypowiedź nadmienię iż to żart :)

Poproszę o porządnych facetów a nie odpady poprodukcyjne.....i te skarpety ....feeeeee

Opublikowano

Znalezione na konkurencyjnym forum z ostatniego spociku wielkanocnego [emoji38]

4171f192388fad1ae6af1039798cac6960142737

nie znam się jeszcze na tolerancji i zrozumieniu tutejszego żartu, więc ze względu na pewną nie wiedzieć czy do mnie wypowiedź nadmienię iż to żart :)
My tu tolerancyjni jestesmy ;) prawda Sebuś :* <3? ;)

Madzia <3 :* mokrego dyngusa [emoji14]

Marcin jak zajrzysz rano to będzie mokry :D mam trzy wiadra i nie zawacham się użyć :D

Grozisz mi? [emoji14]
Opublikowano

Gdzie tam :D po prostu informuję że bardzo chętnie w rodzinie świętujemy Dyngusa :D

Opublikowano

:hi:

życzę wszystkim Zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych oraz Mokrego Dyngusa

7wgngxz9.jpg

Opublikowano
  • Autor

tolerancja zawsze poonad wszystko, dlatego jajka malowalem sam i dzis ide w rozu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.