Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde i jak tu wszystkim dogodzic? :-(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mozesz nas po kolei zapraszac na pizze :grin:

send by GT-I9505

Opublikowano

Oj pizze to uwielbiam, wiec kazdy z Was moze po kolei zapraszac mnie :-) ja moge i w piatek i w niedziele, i o 18, i o 20. Bęc chyba pęknie :-)

Czyli co? Skoro wiekszosc moze to niedziela o 18 ostatecznie?

Wybiera sie ktos jutro do Płocka na Drift Masters?

Opublikowano

Oj pizze to uwielbiam, wiec kazdy z Was moze po kolei zapraszac mnie :-) ja moge i w piatek i w niedziele, i o 18, i o 20. Bęc chyba pęknie :-)

Czyli co? Skoro wiekszosc moze to niedziela o 18 ostatecznie?

Wybiera sie ktos jutro do Płocka na Drift Masters?

ja chętnie ale jak by mnie kto zawiózł :decayed: browarka bym posmakował etc :grin:

BTW

Seba, panda powala :grin::grin::grin: aczkolwiek chyba nie chciałbym jej (czyt. pandy)spotkać wieczorkiem bo właścicielka jakoś daje radę widzę :grin:

Edytowane przez MarianekZg

Opublikowano

Fakt pandzia fajna :-) ja nie mam problemu bo w drodze powrotnej kobitka poprowadzi :-)

Tez musisz znalezc kierowce i po klopocie...

Opublikowano

Fakt pandzia fajna :-) ja nie mam problemu bo w drodze powrotnej kobitka poprowadzi :-)

Tez musisz znalezc kierowce i po klopocie...

nie da rady bo kierowczyni idzie na cały dzionek do pracuni :decayed:

Opublikowano

Czyli że niedziela ? :D

Opublikowano

Witam wszystkich po mojej długiej przerwie nieobecności na forum

niedziela też mi pasuje tylko jeszcze jakie miejsce spotu?Wybiera się ktoś jutro na Illegal Night do Łodzi? ;)

jeśli chodzi o Illegal Night do Łodzi to ja się wybieram po patrzeć troszkę co tam będzie ciekawego

Opublikowano

Witam wszystkich po mojej długiej przerwie nieobecności na forum

niedziela też mi pasuje tylko jeszcze jakie miejsce spotu?Wybiera się ktoś jutro na Illegal Night do Łodzi? ;)

jeśli chodzi o Illegal Night do Łodzi to ja się wybieram po patrzeć troszkę co tam będzie ciekawego
A gdzie to sie odbywa i o ktorej? W sobote?
Opublikowano

to jest 20.06.2015 sobota godzina 20 i to sie odbywa na parkingu centrum handlowego tulipan przy ul.Piłsudskiego 94

Opublikowano

Coś mi się zdaje że zobaczę na Illegal Night parę fajnych audi :wink:


https://www.youtube.com/watch?t=16&v=RDAqpJOMew0

Opublikowano

Myslalem ze Illegal Night odbywa sie w nocy:-)

Opublikowano

No i co coS sie dzisiaj dzieje ?

Opublikowano

no właśnie bo nie wiem nooo mogą nie mogą i o której...Dzwońcie bo mam wycieczkę do Kamieńska o 16:00 i może bym wpadła po powrocie

Opublikowano

która w końcu godzina? Może wieczorkiem bo dzisiaj to pewnie niektórzy sobie jakoś czas planują wiec o 18 może być kicha

Opublikowano

Ja bym zmienil na 20. Pogady tak nie ma a takto sie pogada ma sam wieczor a potem juz tylko siusiu, paciorek i spac ;)

send by GT-I9505

Opublikowano

No to ja otwieram browara i po imprezie moe ktoś chętny wpaść na łono natury :decayed:

Opublikowano

przybywa ktoś dzisiaj na 18?

Opublikowano

Chyba chetńych brak

Opublikowano

ja nadal chętny tylko trochę później niż 18

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.