Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za bazar wypad do odpowiedniego działu :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak jest :thumbup1:

tu sie rozmawia o pierdołach, dziewczynkach i innych przyjemnych rzeczach

Opublikowano

Dokładnie na otoMoto sobie idzta sprzedawać :P

Opublikowano

Miało być o spotach a nie o częściach ;)

Opublikowano
fajnie, na następny wpadam na bank

Następnego już nie będzie

A Panie pitolisz, musi być :D

W 2016 :decayed:

fajnie, na następny wpadam na bank

Następnego już nie będzie

A Panie pitolisz, musi być :D

W 2016 :decayed:

fajnie, na następny wpadam na bank

Następnego już nie będzie

A Panie pitolisz, musi być :D

W 2016 :decayed:

Spoty podobno zawieszone :-)

Dobra dobra idziemy jutro na giełdę samochodowa :-)

Opublikowano

Przepraszam, dałem się ponieść :-)

To będzie ten spot 5 lipca czy nie?

Opublikowano

Ludzie spoty są w każda pierwsza niedziele miesiąca co do godziny ustalamy na bieżąco

Opublikowano

Sa jacys chetni na spota w Piotrkowie Trybunalskim? Wybieram sie na Flyfest 2015 i w ramach rozrywki proponuje wakacyjny spot inny niz zwykle... Choc na zadnym nie bylem jeszcze, bo mam autko od miesiaca to chetnie bym Was poznal. Moznaby ogarnac ludzi z Piotrkowa i okolic i bylyby mega foty na wakacje :-) ale to nic zobowiazujacego... Jesli chcecie w Lodzi to spozniony ale tez chetnie wpadne :-)

Najlepsze pokazy sa w sobote i w niedziele od 14 do 19...

Ostatnio bylem na Driftmasters w Plocku i nie zaluje, chociaz odbylo sie to kosztem spota to " co sie odwlecze to nie uciecze" jak to sie mowi :-)

Piotrkow jest blisko ok 50-60km i ladna droga. Wiec jesli sa jacys chetni to zapraszam na grupowa wyprawe :-)

Opublikowano

Widze ze nie tylko ja to zauwazylem. Czekam az verva powyzej 5 skoczy :/

send by GT-I9505

To dobrze... będą mniejsze korki :D

Ktoś zna jakiś porządny serwis od klimy co by wykonał czyszczenie / uzupełnienie ? Tylko zaznaczam - PORZĄDNY! :decayed:

Opublikowano

Panowie i Panie, będzie coś się działo 5.07? Jakiś spot? Bo wypada pierwsza niedziela lipca:D

Opublikowano

Jak mi sie syn nie urodzi jeszcze to podjade ;)

send by GT-I9505

Opublikowano

Coś nikt nie pisze czy będzie dzisiaj jakiś spot?Pewnie wszyscy dzisiaj siedzą przy :JC_fan: i :beer:

Opublikowano

dobra, ktos spoci dzisiaj?

Opublikowano

jak widać wszyscy się spocą przed kompami....

Opublikowano

jak widać wszyscy się spocą przed kompami....

Chyba ty ja leżę sobie na leżaczku :decayed: po prawej mam basenik po lewej grila a przede mną budowa mojego własnego "M"

Opublikowano

Czyli nastepny spot u Klyska :grin:

send by GT-I9505

Opublikowano

Zapraszamy serdecznie :decayed:

Opublikowano

Kłysek, urodził się już Junior? Bo mój focha na matke strzelił i nie wychodzi :D

Opublikowano

Gdybym mial wybor to tez bym sie na ten swiat nie spieszyl...

Opublikowano

Nie przejmuj sie Marcinie ;) Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

send by GT-I9505

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.