Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak tylko stanley będzie w pełni chętny tez sie pisze chyba ze moze u mnie grillspot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Może byc :) przy okazji moze chatę ci wykończymy :grin:

Najprawdopodobniej to mnie wykończycie alkoholowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam upaly w lodzkim? Pozdrowionka z nad morza ;)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostry mam mala prosbe :) czy mozecie w wolnej chwili wypelnic ankiete? :)https://docs.google.com/forms/d/1Cjc8Q4DkwxNxJ1Jrd-ajQVSZklIpPMnbkt_EzC-ZXN4/viewform?c=0&w=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostry mam mala prosbe :) czy mozecie w wolnej chwili wypelnic ankiete? :)https://docs.google.com/forms/d/1Cjc8Q4DkwxNxJ1Jrd-ajQVSZklIpPMnbkt_EzC-ZXN4/viewform?c=0&w=1

no dopsh.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostry mam mala prosbe :) czy mozecie w wolnej chwili wypelnic ankiete? :)https://docs.google.com/forms/d/1Cjc8Q4DkwxNxJ1Jrd-ajQVSZklIpPMnbkt_EzC-ZXN4/viewform?c=0&w=1

może być kłopot bo tu mało siostrzyczek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysekkkkkk mamucie :thumbup1::drinks: za obywatela

:hi:

Znowu bedą jeździć Golfy 3 z LPG i mugenami wielkie ściganty :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszytskim

koledzy i kolerzanki jako że przymierzam się do zmiany swojej obecnej a4 i tu własnie chciałem zmienić na a8 d2 z silnikiem 4.2 w kwocie do 25 000 zł i teraz do was pytanie czy w tych pieniądzach kupi się już ładny egzemplaż ?

drugie moje pytanie to czy ktoś z was jest w stanie mi odpowiedzieć czy w tych a8 cos się niepokojącego dzieje z klachą lub lakierem bo nie wiem na co zwracać uwagę tak jak i nie wiem czy przebieg rzędu 300000 km jest już dużym przebiegiem czy taki przebieg nie robi problemu bo powiem szczerze że mało aut jest z przebiegiem mniejszym niż 300 tyś a nawet jeśli się takie znajdzie to jest to sprowadzony z zagranicy i na zdjęciach wypucowany że od razu idzie się skapnąc że to handlarz.

chyba że macie może jakieś inne propozycje co bym kupił w tych pieniądzach tylko nie chiał bym kupic autka z jakimiś wadami gdzie wychodzi rdza bo myslałem też nad a4 b7 ale sąsiad ma takową z 2007 roku na bank nie bita i w kilku miejscach ma rdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 25tys to byś ladna b6 kupil chcesz moja?:D Bo ja chetnie kupie b7 I potrzebuje kombi:)

Viela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 25tys to byś ladna b6 kupil chcesz moja? :D Bo ja chetnie kupie b7 I potrzebuje kombi

jak do tej pory to raczej chodzi mi po głowie a8 no i oczywiście jak wiadomo wolał bym cos już z gazem bo na benzynie to bym chyba nie zarobił na paliwko.

a czemu już byś się chciał pozbyć swojej b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klysek cena do dogadania piotrek sprzedalbym tylko z 1 wzgledu ja potrzebuje kombiaka bo nie mam jak paczek wozic :) pozatym fakt pali ale z tym bym przerzyl. Generalnie jak ktos bedzie chcial zobaczyc zapraszam:) Doposazylem ja troche :D parcia na sprzedaz nie mam bo wiem czym jezdze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...