Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Hej, wie ktoś gdzie w Łodzi dorobie kluczyk do auta bo mam jeden, przydałby się zapasowy. Klucz bez pilota, jaką to orientacyjna cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wie ktoś gdzie w Łodzi dorobie kluczyk do auta bo mam jeden, przydałby się zapasowy. Klucz bez pilota, jaką to orientacyjna cena :)

Bez pilota ale z immobilaizerem ok 250

Wszędzie dorobisz gdzie jest dorabianie kluczy tylko pewnie 1 dzien będziesz musiał poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zloty nie są w niedzielę? Ja w końcu może wpadłbym

koledze pewnie chodziło o ten zlocik

Illegal Night ŁÓDŹ

albo półkubłów speed :D

ktos leci jutro na pasaz na zlot?

ja chętnie wpadnę na pasaż bo jutro i tak nie mam nic ciekawego do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w Łodzi można odgrzybić dobrze klimatyzację?

w Łodzi nie wiem ale w Pabianicach jest facet co robi serwis klimy - miałem okazję skorzystać i bardzo polecam

poszukam wizytówki to dam namiary - DJ ty pamiętasz (od Ciebie dostałem adres) to daj namiary na faceta :)

Pewnie leci...

też postaram się wpaść i zobaczyć starych pedałów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne 116 było, po usunięciu DPF 122 od razu się zrobiło i jest leciutki program na około 140KM.

ta różnica w kuniach to błąd pomiaru hamowni a nie efekt usunięcia DPFa.... jak wywaliłeś DPFa to efekt z tego jest taki, że dymisz jak stary Jelcz

w silnikach TDI o wiele większej pojemności gdzie są dwa DPFy robi się program, który daje efekt i nie wpływa negatywnie na DPFy... jak i DPF nie ogranicza możliwości pracy tunera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tylko że nie dość że się troszkę spóźniłem to jeszcze byłem krótko ale z tego co widziałem to włącznie z moim autem było naszych aut chyba 5 bo widziałem rafała auto i jak już wyjeżdżałem to widziałem dwa auta obok siebie jedno było na pewno cabrio czyli złodziej dywaników a drugie też a4 klubowe ramki ale kolegi jeszcze nie znam widocznie za mało razy byłem na zlotach żeby wszystkich poznać. I oczywiście zapomniał widziałem też marcina no to podejrzewam że jego autko też było chyba że przyszedł z buta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...