Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Sterowniki twoje dały rade jutro podłączenia się pod auto i zobaczę czy coś mogę zrobić myślałem ze test będzie zrobiony na sucho. A bez sterowników to nie miałem nawet możliwość zmienić tego portu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Na pewno mam vcds i chyba polskiego vag a zobaczę później na kompie

Tak jak pisałem vcds lite i polski vag 49


I znów mi się pojawił problem mianowicie nie chce mi się wpiąć wtyczka kabla do gniazda w samochodzie. Dodam że sprawdzałem też w innej a4 i też nie chce wejść. Czy to jest gniazdo obd2??

http://zapodaj.net/f589f24654952.jpg.html

Edytowane przez sebek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w a4 jest tylko OBD2, to na focie również, masz kabel chińczyka i czasami są problemy z nieprawidłowym odwzorowaniem kształtu wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak będę chciał podpiąć kabel do brata to tez mam mu tak zrobić? ? A da się dokupić jakąś przedłożenie gniazda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie też miałem ten problem niestety nie ma co wymagać za takie pieniądze ja u siebie nie robiłem na siłę bo się bałem że coś połamę tylko patrzyłem w którym miejscu nie pasuje i wtyczkę w kablu w tym miejscu można zeszlifować ja u siebie wyciąłem kawałeczek i wchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko pytanie czy napewno będzie mi działało czy nie. Jutro zadzwonie do sprzedawcy i zobaczymy co on mi powie. Wolę oddać i kupić lepszy ale żeby było pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to możesz podjechać do mnie i ci udostępnie swój kabelek żebyś mógł zobaczyć czy ci zadziała na twoim kompie i w twoim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka pany. Nie chce ktos kupic czerwonego szatana ?:)http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301408-red-sedan-2004-18t-bfb-s-line-19-przelot-stozek/?hl=%2Bly3j+%2Blinedo oddania za 24k s line przelot 1.8T dolozone skory tepomat fis rnse led rozrzad 17tys temu robiony olej 3tys temu wymieniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) kto miałby czas pojechac obejrzec to auto fachowym okiem ?

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-cabrio-full-opcja-s-line-ID6yb6Lr.html- PANTON ?

Przyjezdzaja Audi maniacy z północy jeśli ktoś miałby ochote na spota z Truskawką i nie tylko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...