Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Pany i Panie

Potrzebuje szybko wynająć udostepnijcie gdzie mozecie jakies fb instagramy cokolwiek :D dzieki

http://www.gumtree.pl/a-mieszkania-i-domy-do-wynajecia/%C5%82%C3%B3d%C5%BA/przytulna-kawalerka-24-m2-w-swietnej-lokalizacji-lodz+gorna/1001296181350910525427009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klysek cena do dogadania piotrek sprzedalbym tylko z 1 wzgledu ja potrzebuje kombiaka bo nie mam jak paczek wozic :) pozatym fakt pali ale z tym bym przerzyl. Generalnie jak ktos bedzie chcial zobaczyc zapraszam:) Doposazylem ja troche :D parcia na sprzedaz nie mam bo wiem czym jezdze :)

ja na zmianę się szykuję jakoś zimą bo wtedy naj mniej się kozysta z auta a jak sprzedam swój a za nim kupie drugi może troszkę potrwać. a co tam ciekawego wsadziłeś do swojej a4 bo z tego co kiedys mówiłeś że skóre bedziesz wkładał. ile ci ta furka pali paliwka w mieście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzilem skory buffalino tempomat fis kiere zamienilem na s line pikowana i wisenka na torcie rnse ledowe :) zalezy jaka noge mam od 8 do 14 pali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie co to za zlot dzisiaj pod pasażem łódzkim?

Vag Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy ktoś wymieniał już zawiechę w audi? Zaczęło mi już coś pukać z jednej i drugiej strony. Zastanawiam się czy można ufać tylko zestawom ruville za 1500 złocisza czy może jest coś tańszego a wytrzyma mi ze 2-3 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy ktoś wymieniał już zawiechę w audi? Zaczęło mi już coś pukać z jednej i drugiej strony. Zastanawiam się czy można ufać tylko zestawom ruville za 1500 złocisza czy może jest coś tańszego a wytrzyma mi ze 2-3 lata?

Powiem ci tak, ja wymieniłem u siebie na lemfordera rok czasu i po imprezie właśnie stukanie a pózniej założyłem jakiegoś chińczyka i śmigłem na tym 2,5 roku dopiero zaczęło cos lekko pukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo uzywki piekne u mnie :D albo kup master sport 3 lata jezdzilem na nich 18 i gwint cena ok 600zl i na przybyszewskiego najlepiej bo sprawdzony sprzedawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam lemfordera od 3 lat i jak do tej pory cisza totalna w aucie z tym że ja mam ori zawieszenie żadnych gwintów czy tam innych przeróbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo uzywki piekne u mnie :D albo kup master sport 3 lata jezdzilem na nich 18 i gwint cena ok 600zl i na przybyszewskiego najlepiej bo sprawdzony sprzedawca

Z tymi używkami to nic nie wiadomo własnie. Okaże się, że założę i zaraz zacznie coś pukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może na koniec roku albo na początku następnego będę sprzedawał swojego avanta :wink: To jednak zależy od paru kwestii - w tym rynku cen używek w DE i jeśli mi się uda znaleźć następce to na 100% będę dawał ogłoszonko :)

Jakby co historię serwisową mam w niemieckiej książce, a reszta od 2011 w warsztacie u Bartłomieja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się uratować oryginalne dywaniki i mam je w garażu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może na koniec roku albo na początku następnego będę sprzedawał swojego avanta :wink: To jednak zależy od paru kwestii - w tym rynku cen używek w DE i jeśli mi się uda znaleźć następce to na 100% będę dawał ogłoszonko :)

Jakby co historię serwisową mam w niemieckiej książce, a reszta od 2011 w warsztacie u Bartłomieja :)

a jak u ciebie jest z blachą w tej b7 nie ma żadnych początków złego i jak bys miał sprzedawać to w jakich granicach sobie będziesz cenił za tego avanta oczywiście cene podaj z dywanikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na pewno jakies odpryski do gołej blachy od kamieni nad przednią szybą ale nie widzę by się coś z tym działo dalej, ocynk chyba dobrze broni ;)

sa gdzieniegdzie przyrysowania na karoserii ale tego ciezko uniknac na parkingach i nie tylko :)

co do ceny pewnie będę podawał w dniu wystawiania ogłoszenia na bazie tego jak na rynku się mniej więcej będą kształtować :) do ukrycia nic nie mam :)

auto sprowadzane bylo w 2011 przez automeritum wtedy jeszcze oddzialu w Łodzi nie mieli

jak nie kupisz nic wcześniej to pogadamy, póki co na codzień użytkuje, choć ostatnio częściej w garażu stoi bo ciepło to rowerkiem smigam do roboty :)

na chwile obecną mam realne niekręcone ponad 203000km kupiłem ją jak miała 159000km dużo nie jeżdżę, chciałem mieć diesla ze względu na spalanko i nie mówcie że jak się jeździ 10000 rocznie to nie ma sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na pewno jakies odpryski do gołej blachy od kamieni nad przednią szybą ale nie widzę by się coś z tym działo dalej, ocynk chyba dobrze broni ;)

sa gdzieniegdzie przyrysowania na karoserii ale tego ciezko uniknac na parkingach i nie tylko :)

co do ceny pewnie będę podawał w dniu wystawiania ogłoszenia na bazie tego jak na rynku się mniej więcej będą kształtować :) do ukrycia nic nie mam :)

auto sprowadzane bylo w 2011 przez automeritum wtedy jeszcze oddzialu w Łodzi nie mieli

jak nie kupisz nic wcześniej to pogadamy, póki co na codzień użytkuje, choć ostatnio częściej w garażu stoi bo ciepło to rowerkiem smigam do roboty :)

na chwile obecną mam realne niekręcone ponad 203000km kupiłem ją jak miała 159000km dużo nie jeżdżę, chciałem mieć diesla ze względu na spalanko i nie mówcie że jak się jeździ 10000 rocznie to nie ma sensu :P

a to ile ty tam masz koni w nim tyle co seryjnie czy cos tam dłubałeś przy tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Gdzieś na forum widziałem że można kupić dywaniki do auta. A nie mogę teraz znaleźć może zapodał by ktoś na szybko?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci moge pokazac palcem kto gradnie dywaniki :) jak kradnie to pewnie ma tez na sprzedaz :) Pytaj tutaj https://www.facebook.com/venginepl:)


Edytowane przez Seba_LDZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne 116 było, po usunięciu DPF 122 od razu się zrobiło i jest leciutki program na około 140KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...