Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie przekichane jak to przeżywałem w zeszłym roku ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przekichane to dopiero bedziemy miec jak juz bedzie po wszystkim :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Znajomemu zafundowalismy na wesele malo znany zespol "bajer full" ;) Bylo mega fajnie ale to ile oni sobie licza za granie pomine milczeniem...

Opublikowano

Przekichane to dopiero bedziemy miec jak juz bedzie po wszystkim :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie ma tragedi jak będziesz zamykał zonę w szafie na pare godzin dziennie :decayed:
Opublikowano

Przekichane to dopiero bedziemy miec jak juz bedzie po wszystkim :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie ma tragedi jak będziesz zamykał zonę w szafie na pare godzin dziennie :decayed:
Zamkne ja z psem i poznam sie na tym kto mnie bardziej kocha :D
Opublikowano

Wybiera się ktoś jutro do Portu na spot Audi? https://www.facebook.com/events/855734204552871/ Ja jutro autko myje i jadę poznać innych pasjonatów :wink:

Kiedy następny bo zaspałem?

Opublikowano

Tata :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan::drunk::drinks::)

Opublikowano

Wybiera się ktoś jutro do Portu na spot Audi? https://www.facebook.com/events/855734204552871/ Ja jutro autko myje i jadę poznać innych pasjonatów :wink:

Kiedy następny bo zaspałem?
Śledź na fb tutaj nikt tego nie organizuje

Kryniu gratki dla świeżego taty :decayed:

Opublikowano

Krzysiu, zycze Ci kolejnych nocy przespanych ;) duzo zdrowia dla dziecka i mamy.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tata :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan::drunk::drinks::)

Wybiera się ktoś jutro do Portu na spot Audi? https://www.facebook.com/events/855734204552871/ Ja jutro autko myje i jadę poznać innych pasjonatów :wink:

Kiedy następny bo zaspałem?
Śledź na fb tutaj nikt tego nie organizuje

Kryniu gratki dla świeżego taty :decayed:

Potrzeba - nas - tatów przecież, a dla młodych $$$$$$ :)

Krzysiu, zycze Ci kolejnych nocy przespanych ;) duzo zdrowia dla dziecka i mamy.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Daj spokój "major" :) a może akurat u niego będzie inaczej :grin:

Generalnie Gratki Krzychu :wink:

Edytowane przez MarianekZg

Opublikowano

Dziękuje za gratulacje wracam do żywych brawo :oklasky::thumbup:

Opublikowano

:wink: jak będzie okazja to chyba jakieś 6.0L (chyba jedyna słuszna pojemność :audi: )pykniesz na spocie :wink: tylko daj cynka wcześniej, żebyśmy z Kłysiem i ekipą jakichś kierowników wzięli :decayed::decayed::decayed:


tylko nie zapomnij wziąć 12 kieliszków :grin: co nie klysek :wink:

Opublikowano

Tata :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan::drunk::drinks::)

:drunk::drunk::drunk:

Gratulacje !

Opublikowano

:wink: jak będzie okazja to chyba jakieś 6.0L (chyba jedyna słuszna pojemność :audi: )pykniesz na spocie :wink: tylko daj cynka wcześniej, żebyśmy z Kłysiem i ekipą jakichś kierowników wzięli :decayed::decayed::decayed:

tylko nie zapomnij wziąć 12 kieliszków :grin: co nie klysek :wink:

Ja zasadniczo alkoholem sie brzydzę jak dobrze większość z was wie :decayed:

Ale jakieś 6l można by było gdzies zrobić +moje 6l za urodziny Stasia + 6l Oficera za urodziny córeczki :) wiec .......

Jak tylko zbierze sie odpowiednio ilośc chętnych ,pogoda dopisze nakutaszamy butelczyny :decayed:

Opublikowano

Jestem za u mnie też Staś :P

Opublikowano

Jestem za u mnie też Staś :P

bo ode mnie każdy kopiował :grin::decayed:

Edytowane przez Panton

Opublikowano

:wink: jak będzie okazja to chyba jakieś 6.0L (chyba jedyna słuszna pojemność :audi: )pykniesz na spocie :wink: tylko daj cynka wcześniej, żebyśmy z Kłysiem i ekipą jakichś kierowników wzięli :decayed::decayed::decayed:

tylko nie zapomnij wziąć 12 kieliszków :grin: co nie klysek :wink:

Ja zasadniczo alkoholem sie brzydzę jak dobrze większość z was wie :decayed:

Ale jakieś 6l można by było gdzies zrobić +moje 6l za urodziny Stasia + 6l Oficera za urodziny córeczki :) wiec .......

Jak tylko zbierze sie odpowiednio ilośc chętnych ,pogoda dopisze nakutaszamy butelczyny :decayed:

z tego co pamiętam, jak przebierałem dziś pampresa to pindola widziałem więc córeczki to ja nie mam :D

Opublikowano

Jestem za u mnie też Staś :P

Bo wszystko Staski to fajne chłopaki :decayed:

Opublikowano

To umawiamy sie na jakis konkretny termin pepkowego czy samo wyjdzie?[emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

mój junior ma na drugie Staś :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.