Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

dolny prosty 4D0407151P

Dzieki :) mozliwe ze w polifcie mam takie wahacze jak w przedlifcie? Bo zamowilem wahacze i okazalo sie ze ten nie pasuje bo jest inny sworzen :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

No wlasnie przyslali mi ze sworzniem 16mm a ja mam 21mm. A ja mam polifta 2001r gdzie niby powinny byc juz z 16mm a jak pozniej spr po vin wyszlo ze mam 21mm jak w przedlifcie :/ i dla pewnosci chcialem was zapytac czy przypadkiem mi cos nie sciemnija ale chyba wychodzi ze maja racje co nie zmienia faktu ze od razu powinni ode mnie wolac nr vin... ehhh

Edytowane przez jacca90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolny prosty 4D0407151P

Dzieki :) mozliwe ze w polifcie mam takie wahacze jak w przedlifcie? Bo zamowilem wahacze i okazalo sie ze ten nie pasuje bo jest inny sworzen :/

zmiana była tylko w górnych wahaczach, jeszcze zmieniono łączniki (w niektórych wersjach) z sworznia na śrube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolny prosty 4D0407151P

Dzieki :) mozliwe ze w polifcie mam takie wahacze jak w przedlifcie? Bo zamowilem wahacze i okazalo sie ze ten nie pasuje bo jest inny sworzen :/

zmiana była tylko w górnych wahaczach, jeszcze zmieniono łączniki (w niektórych wersjach) z sworznia na śrube

Bartku a czy jestes wstanie podac mi nr wszystkich wahaczy z przedlifta jaki polifta? Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jeszcze raz. Już kiedyś się chyba w tym temacie pytałem, ale dzieje się coś na dzień dzisiejszy w Łodzi?

Byłem raz na Vagoholik czy tam Carsholik, ale jakoś atmosfera nie przypasowała. Sporo golfów :D

Nikt w łodzi nie ma jakoś ochoty się ustawić?

https://www.facebook.com/events/563078413872648/

Ja niestety nie mam dzisiaj czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze kojarzę, że każdej pierwszej niedzieli miesiąca jest spot A4 ?????? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktos moze pozyczyc w terminie 11-24 bagażnik dachowy razem ze stelazem montujacym do relingow? Oczywiscie jakos sie milo odplace, dla chcacego dobrym przelewem % :decayed:

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Pany będę slal Chłopaka busem do lodzi z wydechem z 1.8t z b6 nie chciałby ktoś to bym mu dał od razu- jak coś proszę o PW.

Sorry za zaśmiecania tematu :- ((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mamy kogoś w Łodzi kto potrafi ładnie obszyć gałkę zmiany biegów w a4 b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na taki wypad ? :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/363009-wakacje-2016-albania/

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mamy kogoś w Łodzi kto potrafi ładnie obszyć gałkę zmiany biegów w a4 b6?

W Lodzi nie kojarze ale popatrz na forum u Reggie ewentualnie na facebuku pod BM Customs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mamy kogoś w Łodzi kto potrafi ładnie obszyć gałkę zmiany biegów w a4 b6?

W Lodzi nie kojarze ale popatrz na forum u Reggie ewentualnie na facebuku pod BM Customs
Znam ale właśnie szukam kogoś z Łodzi żeby to szybciej ogarnąć i za długo bez gałki nie jeździć :)

Edit.

Panowie kogo mijałem wczoraj na niciarnianej koło 18? Szary avant a4 b6 na łódzkich blachach?

Edytowane przez RicS3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie,

Może ktoś z Łodzi lub okolic podpowie gdzie można w dobrej cenie i dobrze zregenerowac zaciski hamulcowe?

Chodzi mi o kompleksową regenerację wraz z piaskowaniem i lakierowaniem.

Ktoś robił cos takiego i mógłby polecic?

I ewentualnie jakiegos speca od Vaga żeby ustawić sekwencje przegladów i wymiany oleju oraz autozamykanie drzwi po 15km/h.

Nie musi to byc ten sam punkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...