Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Czy znalazłby się ktoś z Łodzi lub okolic o dobrym sercu z kabelkiem i komputerkiem żeby podjechać do mnie na skanowanie?

Moja lalka kreci rozrusznikiem ale nie odpala :(

Przekaźnik i bezpiecznik od pompy ok i w sumie nie znam się na tyle żeby samemu sprawdzić coś więcej :(

Akumulator calą noc ładowany i wcale rozładowany nie był, więc to nie jest problemem.

Mój mechanik z vagiem będzie dostępny dopiero jutro późnym wieczorem, a bardzo zależy mi na szybkim sprawdzeniu, co to może być.

Oczywiście nie za darmo :)

Bardzo proszę o kontakt jeśli znajdzie się ktoś chętny :)

606 648 729

Edytowane przez Duła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ma ktos sterownik do silnika 1.6 AKL?

Potrzebny na juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, sprzedam mojego chińskiego klona VCDS 11.11 (kabelek plus soft). Kupowałem go jak miałem moją poprzednią A4 B7. Teraz kupiłem nowszą wersję. Co do informacji i ceny zapraszam na priv :)

nie wystawiam aukcji bo to ponoć nielegalne...

btw mam jeszcze jedną lampę z mojej B7, nie ma przetwornicy tylko włożona jest żarówka od migacza nie pamiętam teraz czy to lewa czy prawa bo jedną ma DeeJay na rezanie swoich pomysłów Ledowych - 50zł do wzięcia (rok produkcji lampy 2007 zdaje się styczeń) standardowe ślady użytkowania, świeciła dobrze jak na ksenon przystało :)

Edytowane przez kanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem cały czas :decayed: czekam aż cos sie zacznie dziać moze znowu zacznie tętnic życiem łódzkie :polew:

oficer wszyscy gdzies teraz jeżdżą na jakieś spoty uj wie w sumie czego do portu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ja wczoraj bylem na tyl lodzkim to powiem Ci ze bylo po prostu grzecznie :) pare aut fajniejszych typu rs6 c5, s6 c5 i s8 d3 ale tak to wszystko normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam w nosie jak bedą A4k to bede jeździł na inne nie mam czasu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja od prawie roku nie uczestniczę w żadnych spotach bo chyba mojego obecnego przejściowego autka chyba nie dotyczą wiec nie jeżdżę choć mam czasami chęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie przejmujesz ja swoje B5 teraz sprzedaje a chce kupić francuza :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos bardziej rodzinnego? ;)

nie albo megane albo jakaś cytrynę napewno cos młodszego a zeby nie wypoerdzielac w uj siana na B7 czy C6 i mieć dobry wypas w środku gdzie w Audi zadko można spotkać taka konfiguracje jaka jest we francuzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i we francuzach jest lepsze wyposarzenie ale kilka osób znam co plączą ze sie często sypia te auta .ja jak narazie pozostane przy audi obecnie porusam sie audi 80 co ma juz 30 lat i powiem ci ze nie brakuje mi elektroniki chociaż ma el szyber afabrycznie i w sumie mogę jeździć na spoty czego sie wstydzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i we francuzach jest lepsze wyposarzenie ale kilka osób znam co plączą ze sie często sypia te auta .ja jak narazie pozostane przy audi obecnie porusam sie audi 80 co ma juz 30 lat i powiem ci ze nie brakuje mi elektroniki chociaż ma el szyber afabrycznie i w sumie mogę jeździć na spoty czego sie wstydzić

no nie wiem tata mój przejeździł 5 francuzow i było :git: kupił paska B6 i jest tragedia cały czas cos sie jebie :whistling: pl salon 1.9tdi 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no o pasacie tez slyszalem oaudi tez się zdarzy tak ze właśnie teraz chyba wszystko tak robią ja teraz szukam albo s4 albo a8 d3. A co się w pasku wali a jak jest z blacha w takim pasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 podobno klapa szybko gnije. Takto reszta spoko. Byly kierownik takim jezdzil i nie narzekal. Jak w kazdej marce, zalezy kto jaki trafi egzemplarz. Jedni dbaja o francuza i ma lux maszyne na lata. Inny katuje audi, vw, beemy i merce zmieniajac co pol roku i potem takie trupy odstraszaja od marki

Edytowane przez OficeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...