Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema jeszcze raz. Już kiedyś się chyba w tym temacie pytałem, ale dzieje się coś na dzień dzisiejszy w Łodzi?

Byłem raz na Vagoholik czy tam Carsholik, ale jakoś atmosfera nie przypasowała. Sporo golfów :D

Nikt w łodzi nie ma jakoś ochoty się ustawić?

Kolego jezdze czasami na ten spot i jest OK

Sa golfy ,ale tez inne auta

Ja mam a4 b6 1,8t i lubie pogadac o innych autach 4,2 jaki masz w opisie bardzo mnie ciekawi i z checia pogadalbym na temat eksploatacji itp. Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedzi! Na pewno podskoczę na Vaga w czwartek, to pogadamy. Myślę, że mnie rozpoznasz,a jak nie to usłyszysz na pewno. :D

Siema jeszcze raz. Już kiedyś się chyba w tym temacie pytałem, ale dzieje się coś na dzień dzisiejszy w Łodzi?

Byłem raz na Vagoholik czy tam Carsholik, ale jakoś atmosfera nie przypasowała. Sporo golfów :D

Nikt w łodzi nie ma jakoś ochoty się ustawić?

https://www.facebook.com/%C5%81%C3%B3dzkie-Zloty-Audi-1651475745099187/

Sam nie miałem okazji, a tobie może się spodoba. I brak tam golfów :D

Tutaj jak tylko jakiś event powstanie to przyjadę, mam nadzieję, że się spotkamy!

Do zobaczenia!

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Co jest k**wa raz dwa trzy ? hę ? :D

Opublikowano

raz dwa trzy znikasz Ty hhehe :)

Opublikowano

poratujcie żółtodzioba

a4 b5 1.8 T avant AJL 180 km quattro

ma haldex czy torsen :kox:

Opublikowano

pany mamy w lodzi jakas firme która okleja samochody? Tylko nie zwykla folia tylko chrom folia.

Opublikowano

@garf Bedziesz dzisiaj na spocie? Bo ja chyba sie wybieram.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witam

Mam w planach podjechać

Jeszcze nie wiem o ktorej bede

Celuje miedzy 19 a 20

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez garf

Opublikowano

a gdzie jest spot mówcie to wpadne :)

Opublikowano

poratujcie żółtodzioba

a4 b5 1.8 T avant AJL 180 km quattro

ma haldex czy torsen :kox:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Co jest k**wa raz dwa trzy ? hę ? :D

a to już można na luzie pogadać i nie pod***ją za słownik? :eusathink:

Opublikowano

Słuchajcie ktoś moze z was jeździ albo zna kogoś kto ma czarne S4 B6 na szarej feldze z blachami TSK?

Widziałem ja ostatnio na Aleksandrowskiej i chciałem sie dowiedzieć co ma dłubnięte w wydechu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To raczej poszukaj go w kieleckich bo koles pewnie przejazdem był... Tez go w sobote na aleksandrowkiej widziałem jechal w strone włókniarzy.

Opublikowano

poratujcie żółtodzioba

a4 b5 1.8 T avant AJL 180 km quattro

ma haldex czy torsen :kox:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Co jest k**wa raz dwa trzy ? hę ? :D

a to już można na luzie pogadać i nie pod***ją za słownik? :eusathink:

to już raczej nie wróci, ą ę trzeba poprawnie używać żeby za ortografie nie dostać

Opublikowano

bartek1605 motyla noga :D

Opublikowano

Właśnie wydaje mi się, że to jakieś kupione autko w Łodzi jest. Bo widziałem jak stał na stacji mył furę, po czym ściągnął się kawałek z Golfem GTI (szybko mu odpuścił) i skręcił w jakieś osiedla na Teofilowie.

Opublikowano

jest mi ktoś wstanie powiedzieć jaki mam nr katalogowy wahaczy dolnych tych co mocuje sie amor i lacznik stabilizatora po nr vin? i czy ma cienki czy gruby sworzen?

wauzzz8dz1a155019

z gory dzieki ;)

Opublikowano

dolny prosty 4D0407151P

Opublikowano

dolny prosty 4D0407151P

Dzieki :) mozliwe ze w polifcie mam takie wahacze jak w przedlifcie? Bo zamowilem wahacze i okazalo sie ze ten nie pasuje bo jest inny sworzen :/
Opublikowano

z tego co mi wiadomo tuleja 50mm szer względem amora a sworzeń 20mm do zwrotnicy.

Opublikowano

No wlasnie przyslali mi ze sworzniem 16mm a ja mam 21mm. A ja mam polifta 2001r gdzie niby powinny byc juz z 16mm a jak pozniej spr po vin wyszlo ze mam 21mm jak w przedlifcie :/ i dla pewnosci chcialem was zapytac czy przypadkiem mi cos nie sciemnija ale chyba wychodzi ze maja racje co nie zmienia faktu ze od razu powinni ode mnie wolac nr vin... ehhh

Edytowane przez jacca90

Opublikowano

dolny prosty 4D0407151P

Dzieki :) mozliwe ze w polifcie mam takie wahacze jak w przedlifcie? Bo zamowilem wahacze i okazalo sie ze ten nie pasuje bo jest inny sworzen :/

zmiana była tylko w górnych wahaczach, jeszcze zmieniono łączniki (w niektórych wersjach) z sworznia na śrube

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.