Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 7.02.2017 o 22:13, xXPiotrekXx19 napisał:

koledzy o koleżanki mam do was dość nie typową sprawę czy jesteście w stanie polecić mi jakieś dobre restauracje chodzi mi dokładnie aby ta restauracja nadawała się na romantyczne spotkanie z koleżanką w ten weekend  gdzie bedziemy mogli spokojnie porozmawiać jak i dobrze zjeść.

potrzebuje również też jakieś drugiej restauracji do której mógł bym ja zabrac ale już w walentynki czyli we wtorek na romantyczna kolację i chciał bym aby była to już inna restauracja.

Proszę was o pomoc bo nie orientuje się gdzie pójść w tej łodzi niby jest tych miejsc mnóstwo ale chciał bym cos sprawdzonego

w ten weekend zabierz ja do manufaktury restauracja tajska mega żarcie,mega ceny ale cicho i przyjemnie a w walentynki zabierz ja na 6 sierpnia do Ato Sushi tylko nie wiem czy jeszcze będziesz miał miejsca 

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
23 godziny temu, klysek napisał:

w ten weekend zabierz ja do manufaktury restauracja tajska mega żarcie,mega ceny ale cicho i przyjemnie a w walentynki zabierz ja na 6 sierpnia do Ato Sushi tylko nie wiem czy jeszcze będziesz miał miejsca 

ok dzięki za pomoc napewno się przyda jak nie teraz to na kolejny raz

 

Opublikowano
Dnia 2/10/2017 o 19:50, xXPiotrekXx19 napisał:

ok dzięki za pomoc napewno się przyda jak nie teraz to na kolejny raz

 

w walentynki wszystko będzie zabite.... najlepiej 14 lutego zabierz ją do łóżka... najprostsze rozwiązania są najlepsze :kox:

 

Opublikowano

hehe dobre nie można narzekac jakies wolne miejsce znalazłem.

kiedy robimy spota ?

Opublikowano
Dnia 12.02.2017 o 16:00, xXPiotrekXx19 napisał:

hehe dobre nie można narzekac jakies wolne miejsce znalazłem.

kiedy robimy spota ?

2 czerwca :grin: 

Zawartość dodana 0 minutes later

albo jak znajdę nowa robotę :decayed: 

Opublikowano
Dnia 13.02.2017 o 17:02, klysek napisał:

2 czerwca :grin: 

Zawartość dodana 0 minutes later

albo jak znajdę nowa robotę :decayed: 

Klysek to aż tak późno przewidujesz spota ?

 

Opublikowano

może na początku Marca coś pokminić :eusathink:

Opublikowano

możemy się spotkać 5 marca jest to akurat niedziela każdy kto bedzie miał ochotę to się zjawi ja w przyszłym tygodniu będę u DJ-a to też mu przekaże  że spocik będzie i żeby sie zjawił

Opublikowano

Na poczatek marca tez sie pisze ;)

Opublikowano
23 godziny temu, OficeR napisał:

Na poczatek marca tez sie pisze ;)

No i bardzo fajnie to już będzie nas trzech może się jeszcze inni skuszą zjawić

Opublikowano

Oooo to duza wiara jak trzech [emoji14]

Opublikowano

no to i ja sie pojawię 5 marca 

Opublikowano

To gdzie sie spotykamy i o której ? może ktoś z was ma jakis fajny pomysł

Opublikowano

Pożyczę felgi 18" na 1-2tyg (okres renowacji moich). Chętnie zapłacę za tą usługę

Opublikowano
Dnia 19.02.2017 o 19:38, xXPiotrekXx19 napisał:

To gdzie sie spotykamy i o której ? może ktoś z was ma jakis fajny pomysł

tam gdzie zawsze Jana Pawła pod Auchanem o 16 

Opublikowano
1 godzinę temu, klysek napisał:

tam gdzie zawsze Jana Pawła pod Auchanem o 16 

Ok w sumie to miejsce było ok. A powiedz co zrobimy jak będzie padało bo teraz ponoć ma tak padać jakiś czas a dokładnie to nawet w pogodzie pewnie sami nie wiedzą

Opublikowano

Sukcesja zostaje ;) na 3h wjezdzamy za darmo [emoji14]

Opublikowano
8 godzin temu, OficeR napisał:

Sukcesja zostaje ;) na 3h wjezdzamy za darmo emoji14.png

sukcesja to chyba bedzie dobre wyjście z tej sytuacji jak by miało padać

Opublikowano

Powiedzcie czy znacie może jakiś dobry zakład gdzie wypiaskują mi coś oraz pomalują proszkowo np.felgi a z pomalowaniem no to jakieś elementy plastikowe też by się znalazły do pryśnięcia

Opublikowano
Dnia 21.02.2017 o 23:39, xXPiotrekXx19 napisał:

Powiedzcie czy znacie może jakiś dobry zakład gdzie wypiaskują mi coś oraz pomalują proszkowo np.felgi a z pomalowaniem no to jakieś elementy plastikowe też by się znalazły do pryśnięcia

http://metalhunters.pl/ z Inflanckiej. Malowali mi ramę rowerową, widziałem felgi od nich. Dobra robota

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.