Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy od pogody. Ma byc max 13° z lekkim sloncem wiec sadze ze Auchan bedzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Znacie kogos w Lodzi kto zajmuje sie regeneracja gwintow? Musze zregenerowac mojego kw v1 a wiosna coraz blizej [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Lodzi nic nie slyszalem ale popytaj szafy. On ma jakiegos sprawdzonego ziomka od tych spraw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Lodzi nic nie slyszalem ale popytaj szafy. On ma jakiegos sprawdzonego ziomka od tych spraw [emoji6]


Pytalem juz [emoji14] z poznania polecil goscia mam nr tel ale moze ktos lokalnie cos robi wiec pytam [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero co KW nabylem i nie montowalem bo rolki brak to tez sie nie interesowalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero co KW nabylem i nie montowalem bo rolki brak to tez sie nie interesowalem [emoji6]


Ja obecnie smigam na 1BA i masakra. Ponton na maxa jak ogarne gwint to juz nigdy w zyciu tego nie zaloze. Poza tym wszystko w srodku napieprza bardziej niz na gwincie... porazka jakas nie wiem jak ludzie na tym jezdza :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gwincie jeszcze ja nie jezdzilem ale kazdy z kim gadalem mowil ze jak juz brac to brac kw wiec lyknalem ;) szkoda ze tylko przod mam inox a tyl basic ale za to mam grubsze i sztywniejsze sprezyny na przod [emoji14] moze kiedys wleci inox na tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo nas, malo nas do pieczenia chleba [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo nas, malo nas do pieczenia chleba [emoji14]


Mało mało ale może niedługo będzie nas więcej:D podeślij mi na PW info o tej wiśniowej górze jak możesz;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego RicS3 powiedz jak będę miał juz takie felgi jak ty masz czyli te rs6 dal byś rade mi załatwić malowanie i piaskowanie ich u tego swojego znajomego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego RicS3 powiedz jak będę miał juz takie felgi jak ty masz czyli te rs6 dal byś rade mi załatwić malowanie i piaskowanie ich u tego swojego znajomego


Jasne, nie ma sprawy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie który to ze spota wczorajszego szukał zderzaka na tył s-line? Rafal1988Lodz ma na handel właśnie taki zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest tak jak kolega michal pisze ktos cos chce s line to pisac teraz bede mial 2x s line b7 na full wypasie takze jak ogarne swoje auto to tez zawitam na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Rafal1988Lodz napisał:

Tak jest tak jak kolega michal pisze ktos cos chce s line to pisac teraz bede mial 2x s line b7 na full wypasie takze jak ogarne swoje auto to tez zawitam na spota :)

A co tam teraz kupiłeś ? bo chyba nie miałeś na mysli seicento

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafal1988Lodz napisał:

b6 przerabiam z angola :) będzie meksikana czerwien jak kiedyś

to kiedy będziesz miał już auto przerobione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...