Spociki Łódzkie

Seba_LDZ

to wsztstko przez te jeb.... dziury na drogach masakra chyba nie ma dobrej firmy na nasze drogi

dokładnie wszystko sie ku...wa posypie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: zdecydowanie szybciej niz w cywilizowanym mieście

• Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Seba_LDZ

• klysek

• bartek1605

• Kimi

Top użytkownicy w tym temacie

nom niestety.... drogi mamy kurewssko chuujowe... :confused4:

Pany ale czy ja dobrze kombinuje, że jak są większe fele to zawiecha może szybciej polecieć :mysli: :mysli: czy kombinuję niepotrzebnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:27_________________________________________________jakoś tak obiło mi się o uszyska :mysli:

nom niestety.... drogi mamy kurewssko chuujowe... :confused4:

dobrze kombinujesz ale przy 16' czy 17' i profilu 40 ja bym się aż tak tym nie przejmował... wiadomo im większa fela tym mniejszy profil a mniejszy profil (oczywiście zakładając szerokość oponki podobną) to mniejsza amortyzacja a mniejsza amortyzacja to i zawiecha bardziej dostaje po dupiee....... coś za coś dlatego tak jak mówił rem1k 17' na nasze Polskie warunki to max... i dlatego zrezygnowałem z 18' DTMa....... w Polsce kuwa żyjemy :kwasny:

Pijany jestem :heat::dance2::punk:

tylko wytrzeźwiej do Niedzieli żeby frekfencja była :decayed: bo mnie na pewno nie będzie aaaaaaa i Seby też :wink4:

i mnie też nie będzie ;(

i mnie też nie będzie ;(

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: nie będzie "frekfencji" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

tylko nie cykajcie fotek bo bedzie obciach na spocie :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:43_________________________________________________

panowie g-techa kupiłem na ebayu testowaliscie kiedyś może takiego najstarszego płaskiego za śmieszny hajs

:no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

spokojnie :D do niedzieli dam radę :D

A co do części to za moment dzwonię to kuzyna :D dowiem się jak to jest z tą zniżką :D Czy mogę znajomym z klubu podać dane czy nie będzie to im pasowało bo kuzyn tylko tam pracuje więc nie wiem jakie ma okłady.

spokojnie :D do niedzieli dam radę :D

obrót jest obrót więc nie powinni robić problemów - tak myślę :mysli: w sumie w tej branży przebywam :mysli:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:49_________________________________________________

ja ostatnio numerek w interkarsie podsłuchałem w kolejce :decayed:

ty przebiegły Tomaszu :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :polew: :polew: :polew:

znaczy nie chcący specjalnie :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:50[/size]_________________________________________________frugodh co z moją kierą i gałą :?: :?: :?: :decayed: :decayed: :decayed:

ostatnio dzwonie i gościu do mnie ,że numerek jest zastrzeżony i numer karty trzeba podać :shocked: ale jak coś to szybko sobie zniżkę załatwiam[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:52_________________________________________________a zniżka była taka ,że sprzegło 600zł a ze zniżką 450zł :naughty:

Mario czy frugodh pucowal Ci gale ?? :D wezno jakies zdjecia wsta jak juz bedziesz mial oczywiscie :)

Ziomu no właśnie nie cyknęliśmy się jeszcze - nie możemy się zgrać, ale nie odpuszczam bo to musi być zrobione wcześniej czy później :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

foty z rezania będą tj. fota z przed i po :decayed: :decayed: :decayed:

tak na szybko, to można kierę prysnąć farbą do skóry - na próbę mam u siebie w niektórych punktach pomalowaną. Fakt faktem - najlepsza metoda, to obszycie, jednak jeśli skóra ma tylko przetarte lico, to trzeba pomalować dobrymi środkami i nic się nie przeciera;) Jestem pewny, że frugo spokojnie ogarnie temat :good: