Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ciepło jest to fakt ale ludzie mają różne pomysły... np. po praniu fotele są wilgotne więc by szybciej schły ludzie włączają ogrzewanie siedzeń na maxa i wtedy może być wesoło... ale nie musi

nie no bez przesady chyba jakoś to jest zabezpieczone,bo w zimie jak je używasz to generalnie wszędzie jest wilgoć i narazie nikomu jajek nie przysmażyło :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 13:40_________________________________________________ale logicznie myśląc powinno się poczekać aż wyschną :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

mata jako sam element grzewczy jest zabezpieczona przed wodą ale jak jesteś taki pewny to wiadro wody na fotel... ogrzewanie foteli na maxa i siadaj tyłkiem.... :decayed:

w zimie masz wilgoć w aucie? to jak włączysz ogrzewanie to widzisz coś? - bo wszystko zaczyna parować.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pool.in.ua/products/baseinspa/

haha wejdzcie sobie i kliknijcie na czerwone szpilki koło jaccuzi :) web designerszy się bawią hehe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:02_________________________________________________jestem zjebany jak po caly tygodniu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pool.in.ua/products/baseinspa/

haha wejdzcie sobie i kliknijcie na czerwone szpilki koło jaccuzi :) web designerszy się bawią hehe :evil:

:polew: :polew: :polew:

hehehe :polew::good: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:27_________________________________________________Panton :kto przy zdrowych zmysłach wylewa wiadro wody na fotel :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

dobra pytałem sie coś kiedyś i nie dostałem odpowiedzi ponawiam pytanie jaka zawiecha nie lemy tańsza daje rade

Ja mam Krafta i na razie nic się nie dzieje odpukać, ale ja mało jeżdżę to raz, a dwa - bardzo delikatnie (unikam dziurawych ulic jak ognia, wolę pojechać kilometr dalej, ale po wyremontowanej ulicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:02_________________________________________________jestem zjebany jak po caly tygodniu :/

spoko teraz już tylko:

piwo,

siusiu,

paciorek

i spać!

i będzie poniedziałek pozamiatany!

a jutro już wtorek. potem mała sobota czwartek i piąteczek i jest git!

btw.

wymiksowuje się z tego waszego mycia. ja już widzę, że wy macie jakieś eksperymentalne podejście do ilości wody w środku auta :)[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 20:39_________________________________________________

http://pool.in.ua/products/baseinspa/

haha wejdzcie sobie i kliknijcie na czerwone szpilki koło jaccuzi :) web designerszy się bawią hehe :evil:

ciekaw jestem czy firma sprzedające te baseniki wie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ta chłopaki eksperymentują z tym praniem, ciekawe na czym to się skończy. Będzie grupowe moczenie foteli myjką ciśnieniową karcher a nie odkurzaczem piorącym :evil::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się tam wmiksowuję w mycie;p Jutro podjeżdżam do tego kolegi z Ksawerowa i zobaczymy (jeśli go zastanę), na jakich warunkach może nam wyprać tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:16_________________________________________________Rozmawiałem z kolegą Grześkiem z Ksawerowa o praniu naszych aut: Grzechu ma ograniczony czas, więc mówi, że jak ktoś chce prać, to zaprasza, pokaże co i jak i sami sobie będziemy robić pranko, bądź jeśli będzie dysponował czasem, zrobi to własnoręcznie. Posiada profesjonalny odkurzacz piorący i środki chemiczne do prania tapicerki, a z jego relacji wynika, że efekty są bardzo zadowalające. Jedno auto pierze się (wszystkie materiały, łącznie z podsufitką) ok 50-60 min, potem otwieramy szyby i suszymy. Odkurzacz ma bardzo dużą moc ssącą i zostawia ok. 15% wilgoci, więc szybko wysycha. Jak ktoś ma ciśnienie, to można przed świętami się umawiać z Grześkiem, jednak moja i jego propozycja jest taka, że spotkamy się któregoś pięknego dnia w większym gronie, ustawimy grilla, przywieziemy piwko, każdy wypierze swoje auto, a później usiądziemy przy stole :wink4: Grzesiek co prawda mówi, że nic nie chce, jednak wiadomo, że jakoś się mu odwdzięczymy:) W razie czego - pisać do mnie na pw, to będę dzwonił i dogadywał termin.

Grzesiek ma jeszcze problem z licznikiem - ogarnęliśmy to na spocie, jednak budzik pokazuje stan paliwa dokładnie na odwrót - jeśli okaże się, że pływak w baku nie będzie winowajcą, to zapewne wyjmę licznik. Mam nadzieję, że VAG pokaże mi taki sam numer części, jak na obudowie budzika, jednak może być potrzebny oryginalny soft do tego budzika, co wiąże się z tym, że potrzebujemy kogoś, od kogo można ów soft przegrać;) W razie czego, będę jeszcze opisywał postęp w sprawie.[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:44_________________________________________________LISTA CHĘTNYCH DO PRANIA TAPICERKI:

-Deejay_kill

-Tomek z Pabianic

-B4rt4s

-Szamek

- ?

(dawać na pw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pytałem sie coś kiedyś i nie dostałem odpowiedzi ponawiam pytanie jaka zawiecha nie lemy tańsza daje rade

mam febi u siebie i przejechane na nich 25kkm, opona z profilem 45 oraz zawieche -40mm i jak narazie nic nie puka i nie stuka :good: dziury oczywiście staram się omijać w miarę możliwości :wink4:

Kimi ile masz przejechane na tych swoich wahaczach? :mysli: bo zakupiłem takie do siebie na późniejszą wymianę

DJ a z tym licznikiem to nie jest tak, że prawdopodobnie jest z A6 i pływak trzeba zmienić czy coś tam innego z nim zrobić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze podczepie liste na glowna strone to bedzie czytelniej bo zaraz spadnie kilka stron nizej i sie beda ludzie pytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest A4 B6, więc problem odpada. Albo ktoś wpieprzył pływak z czegoś innego, albo soft w liczniku jest nieodpowiedni...;/[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:15_________________________________________________Seba, właśnie miałem Cię o to prosić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...