Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

nom pudzian wiadmo wielenie umie w mma ale umowmy sie topmspon umi etyle samo co pudzian czyli nic :D

godni sobie rywale tak czy siak uwazem ze zasluzenie na kunkty wygral pudzian...

Mamed wiadomo czlowiek firma pewniek stawiasz nie zawiedzie :D

mega pozytywny czlowiek :)

Paprykarz zawsze dobry :D jak bylo w KMN wymien rybe ze szczecina - Paprykarz :D :D :D

zawsze dobry :D :D: :D[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:21_________________________________________________kurde klawka mi szwankuje wiec sorka zaczytanie

no i spacja jak widac czasem dziala czasem nie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

oglądałem na żywo walki, naprawdę warto pokibicować na miejscu :good:

no właśnie wydawało mi się, że cię widziałem :mysli: siedziałeś chyba zaraz za Saletą :wink4:

hyhy :decayed: a był Saleta ? bo go nie wdziałem :wink4:

ale podobno raz na chwile byliśmy na kamerze jak któryś tam wychodził zawodnik z widowni :decayed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:25_________________________________________________i ile tam dupek było :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pulpecik sprawdzaj chociaż troche gramatyke, chcesz żebym zaczął się jąkać

Thomson przewracał go jak chciał i kiedy, umiał też wykorzystać przewage w parterze czego po naszym siłaczu nie było kompletnie widać, jeden strzał celny i na tym koniec

i te ciągłe loł-kiki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 nie mow do mnie pulpecik bo Ci jutro parter pokarze :D :> :> :>

:D;) nie no nie sprawdzam gramatyki podkresla mi na czerwono ale nic nie poprawiam :P

klawka umiera jak caly lapek :/

jak przewracal :D obalnie to obalnie a nie 140 kg leci n100 nie ma bata zeby sie nie przewrocilo

:D nasz silacz sie nie spinal lezac zbijal ciosy i nie dostal nawet raz porzadnei w 1 rundzie w parterze

czyli jedyne pkt byly za obalenie pozniej tompson zlala troche lewych prostych i ten ktory zgial mu nogi

wedlug mnie mowie na punkty nieznacznie ale wygral pudzian

:D nie to ze jestem jakims fanem pudziana staram sie byc obiektywny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluseczka w parterze to możesz się z Marcinem poturlać, ja nie ten przedział wagowy :tongue4:

jak na moje oko to więcej wyłapał na jape tylko nie było tego widać

bałem się już że w 1 rundzie odklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jakimiś minimum wygrał pudzien w drugiej rundzie miał dwa obalenia i czysciocha w jape dal, w pierwszej rundzie fakt thompson zanotowal opalenie lecz nasz zawodnik podniosł walke do stojki co tez jest punktowane prze sedziow, w parterze rowniez byl aktywny nie dawal sie bezkarnie obijac, koncowka drugiej rundy tez dla pudziana kilka czystych w parterze, a i chyba w trakcie walki wywalczyl ozycje boczną, a co najwazniejsze walka w polsce :P

Dzisiaj Port?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 10:50_________________________________________________gizmus2006, wczoraj specjalnie podjechałem zobaczyć Twoją "A-czwóreczkę" :D

Na żywo robi robotę ten kolorek Ci powiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 10:50_________________________________________________gizmus2006, wczoraj specjalnie podjechałem zobaczyć Twoją "A-czwóreczkę" :D

Na żywo robi robotę ten kolorek Ci powiem :good:

A dzięki dzieki polerka była na wiosnę to się troszkę odświerzył.

W piątek koło Twojej też przejechałem ;) też ładnie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: zgadzam się i dzien dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznę od końca - Dupki miażdżyły :evil: Mamed jak zwykle zrobił robotę - można na niego liczyć :good::decayed:

Pudzian fakt kondycję może i złapał lepszą niż ostatnio ale w/g mnie powinna być 3cia runda - dogrywka bo na tą chwilę pozostaje mały niesmak w moim odczuciu :kwasny:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:03_________________________________________________Paprykarz !!! :good: :good: :good::decayed: :decayed: :decayed:

myślę ze jak by była trzecia runda ,to pewnie Pudzian by odklepał :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...