Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

kuzwa 20 czerwca mam oborone pracy dyplomowej :thumbdown: a ja w czarnej d*pie tylko :audi: mi w głowie :grin:

winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin::grin:

nie chciałem być przy tobie ordynarny :decayed:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

No widzisz Ty piszesz jakąś tam pracę jedni inżynierkę drudzy mgr. A lekarze zdają sobie taki 4 godzinny egzamin z 10 tysięcy stron różnych książek ( a może i więcej ) który dopuszcza do zawodu.

:facepalm: dlatego zostane astronautą :grin:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

dobra lece w kime bo jutro znowu uczyc sie na magistra trzeba :doh::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

kuzwa 20 czerwca mam oborone pracy dyplomowej :thumbdown: a ja w czarnej d*pie tylko :audi: mi w głowie :grin:

winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin::grin:

nie chciałem być przy tobie ordynarny :decayed:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

No widzisz Ty piszesz jakąś tam pracę jedni inżynierkę drudzy mgr. A lekarze zdają sobie taki 4 godzinny egzamin z 10 tysięcy stron różnych książek ( a może i więcej ) który dopuszcza do zawodu.

:facepalm: dlatego zostane astronautą :grin:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

dobra lece w kime bo jutro znowu uczyc sie na magistra trzeba :doh::decayed:

Ja tam bym skorzystał z rady Marcina i został operatorem koparki... chociaż nie, wczoraj przez takiego jednego część miasta prądu nie miała a ja egzaminu:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa 20 czerwca mam oborone pracy dyplomowej :thumbdown: a ja w czarnej d*pie tylko :audi: mi w głowie :grin:

winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin::grin:

nie chciałem być przy tobie ordynarny :decayed:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

No widzisz Ty piszesz jakąś tam pracę jedni inżynierkę drudzy mgr. A lekarze zdają sobie taki 4 godzinny egzamin z 10 tysięcy stron różnych książek ( a może i więcej ) który dopuszcza do zawodu.

:facepalm: dlatego zostane astronautą :grin:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

dobra lece w kime bo jutro znowu uczyc sie na magistra trzeba :doh::decayed:

klysiu jako urzędnik jestem z natury wulgarna :grin::grin::grin: .....:kwasny:chyba przedawkowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gizmuś - co Ty chcesz zrobić, to nie bardzo wiem;p Głośniki Tonsila to dobry wybór, ale nadal nie wiem, czy Ty masz oryginały w kiepskim stanie, czy coś? Kłysiu - ja tam inż. mam bronić 26.04 - nie ma co płakać;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi jeden z oryginalnych zaczął pierdzieć i szukam sobie czegoś co by tam wsadzić. Problem ze mną, ze ja to jak taka baba 100 razy na sekundę zdanie zmieniam :decayed: czekam ile mi krycha powie za głośniki na przód oryginał tylko to tak naprawdę też nie wiadomo ile pogra a jak sie kupi nowe to powinny pochodzić. co prawda znów kasy, żeby wyciszyć drzwi też nie ma bo a to majówka a to bal na koniec i w pi**u kasu idzie na boki a jeszcze chciałem olej i do klimy zajrzeć co by się nie dusić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj mnie;D 20zł dałem na allegro za ori głośnik - jak chcesz przerabiać, to musisz brać od razu 16'tki ,dołożyć panele i wygłuszenie. NIe wiem, jakie masz radio, jednak wtedy na pewno byś chciał zrobić mały upgrade - jeżeli więc byłeś zadowolony wcześniej, to kup ori używany głośnik i git;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry. w a6 c6 wyskakuje mi błąd napinacza pasa - na cyferblacie wywala symbol poduchy a po podpięciu okazuje się że to cały czas ten sam napinacz. już to parę razy rozbierali i czyścili różne gamonie. bez rezultatu.

się wqr... i pojechałem z tym do aso. idczak mi powiedział i teraz uwaga: że jak z modułu pasy/poduchy nie działa jakiś element - patrz jeden napinacz pokazuje błąd to cały system nie działa. to znaczy, że nie działają mi poduchy wszystkie jak jest błąd na napinaczu. wtf???

dwa razy o to pytałem. myślę sobie. może jestem gUpi i nie będę się kłócił... więc teraz pytam? tak jest? czy tylko mi się wydaje to skrajnie irracjonalne??? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłyś zabierz mnie ze sobą !!!

jak bys mial fajny tylek,duze cycki robil loda to mogl bym cie zabrac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik - jak Ci się zapali kontrolka Airbag na blacie, to żadna poducha przy wypadku nie wywali.

To ja też sie muszę tym zainteresować bo Mamie w Octavii się pali cały czas( a zapaliła się w czasie mrozów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik - jak Ci się zapali kontrolka Airbag na blacie, to żadna poducha przy wypadku nie wywali.

potwierdzam a jak ja potwierdzam to juz musi byc prawda :D skoro mowi to nadworny mechanik

no i znowu cofka forum i troche stron w plecy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...