Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SpongeBob
:banan::banan::banan:drineczek zrobiony i czekamy :wink:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

BTW

tomek2338873722944 widziany dziś przed południem w Zgierzu na Długiej :grin::wink:

zgadza sie pol dnia tam siedzialem sobie :) oczywiscie w miejscu wylaczonym z ruchu :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:banan::banan::banan:drineczek zrobiony i czekamy :wink:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

BTW

tomek2338873722944 widziany dziś przed południem w Zgierzu na Długiej :grin::wink:

zgadza sie pol dnia tam siedzialem sobie :) oczywiscie w miejscu wylaczonym z ruchu :grin::decayed:

i później zdziwienie, że mandacik za szybką :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:27 ----------

Marcin, ja widzę że ty nie żartujesz z tymi figami :shock3::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Broda co tam sie urodzilo bo akurat produkowalem czekolade jak Pan dzwonil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Broda co tam sie urodzilo bo akurat produkowalem czekolade jak Pan dzwonil :decayed:

byles w kiblu,powiedz w prost :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam nadziejeze forumowicze z klubu mi pomoga:) mam taki problem ze w mojej Audi jest problem z doladowaniem i traci na mocy jak jade na 1 biegu pozniej 2,3,4 opor i w pewnym momencie powyzej 3,5 tys obrotow jest takie spowolnienie i jak zahamuje do 0 to pozniej tak sie rozpedza jakby wogole nie bylo turbo i sadze ze nawet maluch by mnie wyprzedzil ;/ czytalem ze to moga byc zanieczyszczone lopatki od turbiny, albo przeplywomierz lub jakis zawor N75 a blad na vagu mam taki 00575 cisnienie w kolektorze ssacym. Dodam jeszcze jak jak go zgasze i odpale to wszystko jest ok ale tak znowu do 120 km mieliscie taki problem? doradzcie mi cos dzieki z gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Przede wszystkim zagladaj na spoty i sie ladnie udzielaj to bedzie pomoc zawsze :) a nie tak z doskoku jak cos sie dzieje :)

To co opisujesz to notlauf :) czyli masz zabrudzone turbo nie pogonione ;) komin trzeba czyscic :D czyli pocisnac od czasu do czasu do czerwonego ;)

hehe i mowie to ja co tez ma ten problem czyli glowny znawca i mechanik na lodzkim zaraz po Klysiu i Tomku :)

Mam racje Panowie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie:decayed::good::friends: notlauf jak nic daj jej po piz*ze od czasu do czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze jakos podjechac na spocik i pisac z wami a aktualnie bylem troche w niemczech i jakos tak wyszlo boze tam takimi audi jak ja mam moze widzialem z 5 hehe wszystko nowki hankiel:p no wiem wiem czytalem o tym trybie awaryjnym ale swojego tez tak troche tyram i co zapiekly sie? Wiec co mam je oczyscic ? rozebrac ccala turbine to sa znowu takie koszta ze masakra;/

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

Moze to ten zawor N75 sterujacy turbina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepne turbo i znowu notlauf

tu masz poczytaj sobie lekturke:decayed:

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

z tego co pamietam juz wymieniales turbo nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie turbo nie tylko rozrzad pitolnol

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

A dodam ze musze zmienic uszczelke pod miska olejowa i na klawie silnika jezeli to ma jakis wplyw moze hehe

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

Oho i wszystko juz jest jasne:) to wina ze mi ten olej spitala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to moze z kims cie pomylilem :wink: no przyczyn mozesz miec duzo przeplywomierz, czujnik N75 i wiele innych na moje oko :vaglogi:wrzuc na forum i bedziemy myslec dalej :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...