Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:) dobre sa obie bardzo dobre :)

Tomku jak we wtorek ?? ktora godzina ?? i adres poprosze :):whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

aaa jak z wym squoshem bo sa 3 osoby a do grania 4 potrzeba :) na 2 korty :)

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Mario jedzie kto jeszcze ?? Tomek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
:) dobre sa obie bardzo dobre :)

Tomku jak we wtorek ?? ktora godzina ?? i adres poprosze :):whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

aaa jak z wym squoshem bo sa 3 osoby a do grania 4 potrzeba :) na 2 korty :)

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Mario jedzie kto jeszcze ?? Tomek ??

znaczy mnie to w sumie obojetna godzina bo i tak nie wiem czy sciagne ten zderzak po pierwsze samochod jest taki uj***ny ze nawet boje sie go dotykac po drugie nie mam jak go umyc znaczy mam ale temperatura srednia jest do takich czynnosci a co do adresu to spykniemy sie gdzies i razem pojedizmye a jest to na morgowej

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

ja moge jechac tylko nie umiem w to cos za bardzo grac znaczy wiem pilke sie odbija :D od wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ta jej kolezneczka bardziej podobala :jerk::naughty: mam wieksze szanse u niej niz wy bo jestem jeden a was cale stado :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysiu gadales z Ewcia?

tak piate prze dziesiate :wink:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Pyta.pl - Jak uderzyc kobiete? - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, robicie jakieś spoty mimo takiej pogody?

pewnie nawet czasem na rozgrzewke robimy grilla albo ognisko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysiu gadales z Ewcia?

tak piate prze dziesiate :wink:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Pyta.pl - Jak uderzyc kobiete? - YouTube

ja jebie :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

IF U JINGLE MY BELLS O'LL GIVE U A WHITE CHRISTMAS :D

:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

DJ i co klapa od b6 czy b7 byla ?? :D:decayed::decayed::decayed:

dobra czyli we wtorek na squosha leci Tomek Misiek ja i moja :)

widzimy sie okolo 21:40 :) na miejscu :)

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

a wczesniej Tomku jak sie umawiamy i gdzie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba - nie chce mi się teraz iść do tej klapy, ale nadal jestem przekonany, że do B7 - okaże się jutro;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed:

no spoko daj cyne :D :D :D a jak jest od b7 to juz sie nigdy z Toba o nic nie zakladam :D

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

tak mi sie przypomnialo jak wylatywalem z portu dzisiaj podjechalem w ta miejscowke co Adam mowil i faktycznie tam jest kurde cieplej i to znacznie bo tylko przejechalem przez to miejsce bez zatrzymywania i temp

na blacie podniosla sie o 3 stopnie :) wiec moze nastepnego spota zrobimy kolo tej myjni :) choc ma to jeden minus malo tam miejsca tzn moze miejsca jest sporo ale pozajmowane wiekszosc bylo

---------- Post dopisany 10-12-2012 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 23:33 ----------

co tam jak tam ?? bo ja wlasnie sobie kawusie zrobilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mnie załamaliście, nie miała kiedy ta bateria paść :D Bym wiedział to bym tramwajem przyjechał :D

hehe no ladniutka :D kolezanka tez jest baardzo ladniutka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spac zwiedzac :D trzeba zrobic drzemke :D chwilke chociaz :D kawke strzelilem i mam wytrzeszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...