Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ten co bogol :D

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Broda jak tam ? działasz w materii ?? :)

:grin: zaraz tam bogol - była okazja to wziąłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:banan: hej ha kolejkę nalej :polew: witam :decayed::decayed: Seba tak niegrzecznie mnie nagabuje od rana i po nocy, to ok napiszę chociaz nienawidzę się chwalić.

Zaistniała taka nadzwyczajna sytuacja, że z okazji przekroczenia 100 tys like'ów na fan page Audi Polska oraz w związku z tym, że od jego powstania ciągle się tam przewijam ( do obrzygania widocznie) ze swoimi komentarzami, postami i like'ami napisano do mnie miesiac temu że mają dla mnie propozycje. Musiałam przesłać tylko kilka danych o sobie i o moim prawie jazdy. Wczoraj otrzymałam telefon ze szczegółami.

Niespodzianka polega na tym, że kilka wyróżnionych osób jedzie do fabryki Audi , samochodami Audi i ma mozliwosc zwiedzenia tejze fabryki . Audi sponsoruje przejazd, noclegi i wyżywienie. Nie wiem co wy byscie zrobili ale ja będąc w Lidlu na zakupach się prawie spłakałam :grin: pytałam kilka razy pana czy to nie żart. Wyjazd w czerwcu . To tyle. Potrzebuję aparat fotograficzny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko spoko musze znalezc tak czy owak jak ma lepszy to bierz lepszy po prostu i tyle moj to taki zwykly raczej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no gartki Madzia - miłą niespodziankę dostałaś na wakacje :wink:

Swoją drogą, ile byś fotek nie zrobiła i nie na opowiadała wszystkim to i tak co zobaczysz to Twoje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pozazdrościć :kox: a ja się może na Ostrów wybiorę :whistling: zobaczę jeszcze jak urlop się układa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było ;) muszę się w końcu ogarnąć i podjechać w którąś niedziele bo ostatnio czas wolny = 0 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...