Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma szansy, zeby ktoś otworzył Twój, otwierając swój - to jest pilot kodu zmiennego, więc: albo Ci ktoś podszedł z dobrym skanerem i "podsłuchał" kod pilota, choć to bardzo mało prawdopodobne, albo walnęli zagłuszacz, czyli wciskasz pilot z przyzwyczajenia i nie zorientujesz się, że już auto masz niezamknięte. W każdym razie - nie ułatwiajmy ch**om roboty i jeśli masz taką akcję, to nawet bym zabrał akumulator...[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 00:55_________________________________________________Nauczycielka kazała dzieciom opowidzieć na lekcji historyjkę z morałem. Wszystkie dzieci opowiadają jakieś nudne, c**jowe historyjki, aż przyszła kolej na Mareczka. Mareczek wstaje i opowiada:

- No ja mam takiego wujka Staszka, który w czasie wojny był Cichociemnym. Miał spadochron, Stena, Finę i buletkę whisky. Raz przez pomyłkę zrzucili go w sam środek szkopskiego obozu. Wujek Staszek jak zobaczył, że leci w sam środek obozu, powiedział " O k**wa!", wypił całą butlę whisky, poczekał aż zejdzie na 150 metrów i zaczął pruć ze Stena. Wystrzelił 3 magazynki i skosił 50 Szkopów. Wylądował, wyjął Finę, rzucił się na reszte, zajebał 30, ale na tym trzydziestym zmałało mu się ostrze, więc pozostałych 10 wykończył z buta!

Nauczycielka patrzy na Mareczka i mówi:

- No wspaniale Mareczku, ale gdzie tu morał???

- Nie wkurwiaj Wujka Staszka jak sobie popije!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mnie nie strasz ;) kurde dalbym sobie glowe uciac ze zamknalem auto bo nawet pociagalem za klamke i patrzylem na diody kurde :/ banie mi zrobiles i nie wiem czy zaraz nie polece z kluczami mam odciecie i tak wiesz z reszta co i jak :D [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 00:57_________________________________________________

Nie ma szansy, zeby ktoś otworzył Twój, otwierając swój - to jest pilot kodu zmiennego, więc: albo Ci ktoś podszedł z dobrym skanerem i "podsłuchał" kod pilota, choć to bardzo mało prawdopodobne, albo walnęli zagłuszacz, czyli wciskasz pilot z przyzwyczajenia i nie zorientujesz się, że już auto masz niezamknięte. W każdym razie - nie ułatwiajmy ch**om roboty i jeśli masz taką akcję, to nawet bym zabrał akumulator...[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 00:55_________________________________________________Nauczycielka kazała dzieciom opowidzieć na lekcji historyjkę z morałem. Wszystkie dzieci opowiadają jakieś nudne, ciulowe historyjki, aż przyszła kolej na Mareczka. Mareczek wstaje i opowiada:

- No ja mam takiego wujka Staszka, który w czasie wojny był Cichociemnym. Miał spadochron, Stena, Finę i buletkę whisky. Raz przez pomyłkę zrzucili go w sam środek szkopskiego obozu. Wujek Staszek jak zobaczył, że leci w sam środek obozu, powiedział " O ku***a!", wypił całą butlę whisky, poczekał aż zejdzie na 150 metrów i zaczął pruć ze Stena. Wystrzelił 3 magazynki i skosił 50 Szkopów. Wylądował, wyjął Finę, rzucił się na reszte, zajebał 30, ale na tym trzydziestym zmałało mu się ostrze, więc pozostałych 10 wykończył z buta!

Nauczycielka patrzy na Mareczka i mówi:

- No wspaniale Mareczku, ale gdzie tu morał???

- Nie wkurwiaj Wujka Staszka jak sobie popije!

:polew: :polew: :polew: :polew: udalo Ci sie :D[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 00:59_________________________________________________hmm albo zamkne bez alarmu sam centralny bo to inny pilot inny kod :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - w końcu musi paść to zdanie - profilaktycznie - Seba, dawaj foty!!! :polew:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 01:01_________________________________________________ej..zrób inaczej - weź flaszkę, włącz sobie radio i zrób imprezę w avancie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - w końcu musi paść to zdanie - profilaktycznie - Seba, dawaj foty!!! :polew:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 01:01_________________________________________________ej..zrób inaczej - weź flaszkę, włącz sobie radio i zrób imprezę w avancie;D

hahah foty jutro dzisiaj musze auta dogladac ...

bez kitu opcja ... Ty w aucie za zimno jestem juz dobrze PYK niety i moge komus cos zrobic jak bede w aucie spal a przyjda :D musze pomyslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale zauważyłeś coś podejrzanego? Serio - jeśli się boisz, to albo wypnij jakąś kostkę pod maską, albo po prostu zabieram akumulator z fury. Jeżeli masz AC, to spałbym spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wszystko Bart oc ac nw ass itd itp :) full pakiet ale wiesz jak to jest :D to jest Twoje auto :) kurde zabije a nie dam ruszyc a przynajmniej polamie rece :) co by juz innego nie ruszal... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra - PYK'nijmy na odwagę;D Seba - jakby co, to dzwoń, fakt, że podróż mi zajmie trochę czasu, bo kierowca potrzebny, ale w takiej sprawie, to jeszcze po drodze wezmę Miśka i jakiś karków - damy radę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe spoko tutaj nie ma kozakow ogarne sam ja moje uzi armata granaty bazooka i maczeta :D dam rade :P[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 01:12_________________________________________________Bart - PYK kurde obrucilem prawie 0,5 l whiskey :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...weź po prostu zostaw kartkę za szybą - "Widzę Cię ch**u z okna i wierz mi, że czuwam - jak zobaczę, że coś złego dzieje się lazurkowi, to zejdę i powyrywam Ci nogi z d*py. Grzebanie przy moim aucie grozi kalectwem. Z gorącym pozdrowieniem - właściciel."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no za bezpieczny :D [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 01:24_________________________________________________fobra ide czuwac dam znac kolo 6ej :) [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 01:28_________________________________________________dzieki Bart myslales o druzynie saneczkarskiej jamajki ?? :D:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jednak to nie będzie spokojna noc..

Stary - nikt tego auta nie ruszy, bo jak całe forum go dojedzie, to do końca życia będzie kisiel wpie**ł przez słomkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew:

slowa otuchy :D piekna sprawa :D ide luknac :P [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 01:30_________________________________________________hmm moze dziwnie zabrzmi - stoi :P [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 01:31_________________________________________________kurde sam juz nie jestem pewien czy go zamykalem bo sie sam nakrecam :) kurde zawsze sprawdzam diody kurde i na bank sprawdalem to jest mega dziwne ... f*ck :) za#@$# na miejscu jak zobacze kogos obok :D zrobilem sobie drinka jeszcze #@$@#$ czuam przez noc :D hahahah jaka jazda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra - ja spadam w pościel, ale jakby co, to daj znać - znajdę kierowcę i przyjadę do wawy, tylko będziesz musiał tego gościa potrzymać, żeby było komu dać w ryj na miejscu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhahahaha spoko dam rade dzieki Bart :D spokojnej pozdro :)PSZTRYK[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 01:46_________________________________________________ale mnie dynia rwie :) masakra fura stoi ;) jeszcze :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...